Tekstİl İplİk Malzeme Ambar Takİbİ

Excel Vers. ve Dili
xp
ArkadaŞlar Ektekİ Dosyada GÖrÜldÜĞÜ Gİbİ GÜnlÜk Takİp EttİĞİm Belİrlİ Kalemler Var Bunlari GİrİŞİnİ Yaparken Bİr Sayfada, ÇikiŞini Yaparken Tek Sayfada İade GİrİŞ De Aynen Yaptiktan Sonra Ekranda GÖrÜldÜĞÜ Gİbİ Bİr Rapor Elde Etmek İstİyorum.yanliz Otomatİk Olarak Mevcut Kismina Bİr Öncekİ GÜnden Devreden TÜm Kalemler Gelmelİ Gelecek Olan Kisim İse DÜnÜn Kalan Kismi.bu GÜn İtİbarİyle Rapor AldiĞimda Bu GÜne Aİt GİrİŞ Varsa Onun Bİlgİlerİnİ Gİrecek Ve Kalana Yazacak EĞer Bİr Şey OlmamiŞsa Mevcut Kismini Aynen Kalana Aktaracak,ÇikiŞlarda İse Ayni Kalemden 1 Adet ÇikiŞ Olmasinda Sorun Yok Fakat Bİrden Çok ÇikiŞ OlmuŞsa Tek Kalemde Bunlarin Herbİrİne Yenİ Bİr Satir AÇacak Ve Her Seferİnde De Kalana Aktaracak.
Benİm İÇİn Çok Önemlİ Olan Bu Raporu Hazirlamamda Bana Yardimci Olursaniz Çok Sevİnİrİm TeŞekkÜrler...

Excel Vers. ve Dili
xp
Cevap???

ArkadaŞlar Bu İŞten Ben Anlarim Dİyen Yok Mu Aranizda Cevaplarini Beklİyorum.bana Yardim Eden Bİr ArkadaŞ Var Onu Katilmak İstemezmİsİnİz?

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Proffesional Edition 2003 TR
bak üstad

aylarımı verdim vb yazmayı ögrendim buradan ve el
imde senin istegini fazladan yapacak bir program var

depo
firma
ürün
müşteri fason yada direk satış
gelen irs kayıt
sevk irs kasimi
atık takibi
stok takibi
raporlama gelişmiş tarih ve istege göre
ve tip kütüphanesi ( gelen çözgü vss. atkı stogunu saymadan tuta biliyorsun )
eskiye donük tipleri kotrol ediyor raporluyorsun
ve en onemlisi bir tipde kaç cesit atkı olursa olsun ben 8 cesit yaptım kaç metrede kaç gr gider her renkten enesi kendi buluyor stoktan düşüyor sana o ipin istersen seceresini döküyor tarih ve mamul cinsinden nasıl istersen

nasıl işini görürmü eger çözgünde varsa onuda planlıyor

Excel Vers. ve Dili
xp
sn xcanx

çok güzel bahsettiğin programı anlatmışsın fakat proğramın kendisi yok onu da eklersen çok sevinirim.