Temsilci Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Tr
Arkadaşlar yeni tamamladığım bu programı belki sizlere faydası olur diye ekliyorum.

Yardımlarından dolayı herkese ve özellikle modalıya çok teşekkür ediyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
2007 ENG
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25.01.2019
giriş şifresini yazarsan daha iyi olur

giriş şifresini yazarsan daha iyi olur

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın usyk,

Genel anlamda güzel olmuş. Kullanışlı.

Pek de bakamadım ama yazıcı da baskı için form yerine rapor kullanırsanız daha iyi olur. Çünkü form bastırırken bütün arka alanlar da bastırılıyor.

Alt formların gezinti düğümelerini kaldırırsanız bence daha güzel olacak

İyi çalışmalar :)

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
29-05-2025
Arkadaşlar yeni tamamladığım bu programı belki sizlere faydası olur diye ekliyorum.

Yardımlarından dolayı herkese ve özellikle modalıya çok teşekkür ediyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.
Arkadaşım, Kullanıcı Adı ve Şifresini yazarsan, yukarıda dediğin gibi belki bize faydası olur. Kolay gelsin...

Office 2003
Windows XP Pro Tr

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
Sayın asenucler,
açılış formunu yani şifre alanını biliyorsunuz shitf tuşuna basılı iken açarsanız veritabanına ulaşabilirsiniz. arkadaş unutmuş veya bu şekilde tasarlanmış olduğu için yani görselliği tamamlaması açısından şifreli bir formla giriş yapılmış ama dediğim gibi shit tuşu ile geçilebilir...

Çalışmalarından ve paylaşımından dolayı teşekkürler...

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Merhaba Sn. Karaayhan;

Gerçekten bilmiyordum, aydınlattığın için teşekkür. Bilen için her şey tabii ki basit.
Öğrenmenin de sonu yok. Sağolasın..

Usyk emeğin ve paylaşımın için sonsuz teşekkürler.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office XP TR
Selam, Önemli!!

Arkadaşım merhaba, ben iyi bir access kullanıcısıyım. senin temsilci takip programını inceledim, çok güzel bir özelliği ilk defa gördüm. Access arka fonunu bir modülle çok güzel gizlemişsin...Ben bununla ilgili sana birşey sorucam...

Aynı şeyi uyguladığım zaman formun üzerinden rapor açamıyorum, rapor açılıyormuş gibi oluyor fakat sanki modül onuda gizliyor... senin programına baktım sende hiç rapor kullanmamışsın bu konuda bildiğin bir çözüm varsa yardımcı olabilirmisin... Şimdiden teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın sel306,

Aslında açılıyor ama sizin formun arkasında kalıyor. Çünkü formu daima üstte diye ayarlamamız gerekiyor
Bu durumda ön izleme için açamıyoruz diyebiliriz. Ama gerekli kodlar yazılmışsa hatasız bastırabiliyoruz yazıcıdan raporları.

Excel Vers. ve Dili
Office XP TR
Zaten önemli olan kullanıcıya raporu yazdırmadan önizleme şeklinde göstermek bunu sen çözebildinmi,

Excel Vers. ve Dili
Office XP TR
Önemli

Zaten önemli olan kullanıcıya raporu yazdırmadan önizleme şeklinde göstermek bunu sen çözebildinmi,

Excel Vers. ve Dili
Office XP TR
Sayın USYK

Arkadaşım merhaba, ben iyi bir access kullanıcısıyım. senin temsilci takip programını inceledim, çok güzel bir özelliği ilk defa gördüm. Access arka fonunu bir modülle çok güzel gizlemişsin...Ben bununla ilgili sana birşey sorucam...

Aynı şeyi uyguladığım zaman formun üzerinden rapor açamıyorum, rapor açılıyormuş gibi oluyor fakat sanki modül onuda gizliyor... senin programına baktım sende hiç rapor kullanmamışsın bu konuda bildiğin bir çözüm varsa yardımcı olabilirmisin... Şimdiden teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
Office XP TR
Problemi çözdüm, Yaranlanmak isteyen arkadaşlar için...

DoCmd.OpenReport ("rapor adı"), acViewPreview
DoCmd.Maximize

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Tr
Yeni geldim

Arkadaşlar herkesten özür diliyorum, bir süredir bilgisayardan uzak kaldım. Yeni döndüm.

Rapor konusunu halletmişsiniz,

Şifre konusunda da karaayhan arkadaşım yardımcı olmuş, teşekkürler
(Shift tuşuna basarak açılabilir ve şifreler ilgili tablodan görülebilir, açamayanlar için Kullanıcı adı: Usyk Şifre: 5699

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - TR
Abİ Kusura Bakmayin Ben Bu Shift Olayini Anlamadim Nasil Yapicam Da Tablolari GÖrecem Yaff... Yardimci Olabİlİrmİsİnİz...

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
29-05-2025
Merhaba;

Klavyenin sol alt kısmında Ctrl yazılı tuşun üstündeki
yukarı ok simgeli tuş, Shift tuşudur.

Dosyayı açarken bu tuşu basılı tutacaksın.

Hepsi bukadar. Kolay gelsin.