Teşekkür Butonu

Çoğu form sitesinde bulunan bu Teşekkür Et butonu excel.web.tr de olsa çok iyi olur bence.
Teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın bendiler' e aynen katılıyorum konu ile ilgili mesajları okumak daha rahat olur bu şekilde. Sayın site yöneticilerinin konuyu değerlendirmeye almasını umarım. Saygılarımla.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba

ben size katılmıyorum.
gönülden teşekkür edecek olan zaten bu konuda mesaj yazar, iş olsun diye teşekküre ihtiyacımız yok.
kaldıki butonla teşekkür edilen mesaj anasayfada ilk sıraya çıkacağından, hangi konu günceldir, ne sorulmuş, ne cevap verilmiş anlamak açısından kargaşaya sebep olacaktır.
bu sitenin müdavimleri bir konuya mesaj yazıldığında o konuyu hemen görüntüleme eğilimindedir, laf olsun diye teşekkür edilmesi bu anlamda birçok kişinin fazladan vaktini alacağı gibi bir süre sonrada sıkıcı olmaya başlayacaktır.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Süleyman beyin görüşlerine katılıyorum. Bu uygulamayı geçmiş yıllarda yapmıştık. Ancak o dönemde sıcak bir mesajın yerini hiç bir zaman dolduramayan bu sanal mesajın uygun olmadığına karar vermiştik.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Bazen uzmanlarımız (hiç ayrımsız hepsi), veya uzman statüsünde olmayan değerli arkadaşlarımız (örnek değerli Mehmet Arslan) bize öyle yardım ediyorlar ki, mesajla " çok teşekkür ederim" yazmak bile az geliyor.

peki sadece bir öneri idi
......................