Teşekkür

Jale Hanım Çok Teşekkür Ediyorum Kusura Bakmayın Teşekkür de geçiktim dün mesajınızı görüp uyguladım yapabildim. Size çok minnetarım. Size bir ufak soru sormak isterdim. Bu 2 konuya da bana yazarsanız memnun olurum. Soru bu:

1)Denetim Panosun da olan Ürünler Bölümüne Þifre Koymak İsitoyurm ki Satıcılar bu ürünler deki olan bilgilerimi görmesinler. Ben oraya gelir ilave etmişim satıcılarım görmesini istemiyorum bir de düzeliş yapmamaları için. Siz de bana hak verirsinizki insan yalnış yapa bilir yalnış yapmaması için bunu önlememiz lazım. O yüzden de ben buraya şifre koymam lazım nasıl koyacağımı bulamıyorum.
2) Klavyede ki "F" Tuşlarını nasıl aktif hale getire bilirim Kolay olması için (Ã?rnek. F10 a bastığım zaman forum kapansın)
Bu konularda bana yardım edeceğinizi umuyorum. Ve bilgisayarımın karşısında sizin çözüm önerinizi bekliyorum. Kusura bakmayın ben daha önce sölemiştim yurt dışındayım burada sordum accessi iyi bilen yok o yüzden burayı aradım iyi ki siz karşıma çıktınız. Bu sorular sizin için çok ufak sizin zamanınızı alıyorum böle ufak şeyler için fakat baş vurmak zorundayım. Bu sorunlar benim için çok büyük. Bu gariplikte olan kardeşinize bir daha yardım etmenizi çok çok rica ediyorum. Bilgisayarın başında sabırsızlıkla sizin çözüm önerinizi bekliyorum.