TextBox İçinde Günün Tarihi

TextBox Ýçinde Günün Tarihi

herkese selamlar user formda text3 kutusunda içinde bulunduğumuz günün tarihini otomatik olarak nasıl gösterebilirim

teşekkürler alpen bey ben excel sayfasında bir hücreye =bugün() formülünü yazmıştım textbox kutusuna sayı gelmişti alpen bey şöyle bir şey denesem sonuç alabilir miyim excelde dört işlemi formüllerle yapıp textbox kutusuna alalım oradanda başka sayfada ilgili hücrelere gönderelim

userformun initalize olayına kodu yazdım ancak tarih gözükmedi bir şeyi eksik mi yapıyorum

teşekkürler tarih gözüktü ancak ay gün yıl görünüyor gün ay yıl olarak nasıl değiştirebilirim

X

xxrt

Misafir
Private Sub TextBox3_Change()
TextBox3 = Format(TextBox3, "mm""/""dd""/""yyyy")
End Sub

siz bir harikasınız teşekkür ederim kısa zamanda bu kadar bilgi alacağımı inanın bu siteye üye olurken tahmin etmemiştim elimde vba kitabı ekranımda excel web tr günüm böyle geçiyor çokta mutluyum siteyi saniye saniye takip edip ilgili başlıklardan bilgileri not alıyorum size sonsuz teşekkürler

merhaba arkadaşlar userfom aracılığı ile bir proğram hazırladım proğramın kodlarında kullanıcının değişiklik yaparak bozmasını engellemek için ne yapabilirim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
merhaba
editorde (Tools>VBA Project Properties) menüsünü tıkla
(protection) sekmesin (look project for viewing) tikini işaretle
password ve confirim password alanlarına şifreni gir,
kaydet...

teşekkür ederim arkadaşlar ağzınıza sağlık