Textbox1 ve combobox1' e girilen verileri listede bulup textbox2'deki veriyi aktarsın

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Merhaba, elektronik malzeme stok takibi için bir form hazırlıyorum. VBA bilgim zayıf, genellikle verilen kodları türeterek işimi görüyorum. Hazırladığım programda aşamadığım bir nokta var. Forumda aramada yaptım ama istediğimi bulamadım. Sorunum, bir sayfada malzeme listem var. Malzeme listesinde malzeme ismi, malzeme kılıfı ve adet sutunları var. Bu liste önceden elle girilerek hazırlanmış ve sonradan da yeni malzeme isimleriyle aşağı doğru genişletilebilecek bir liste. Userform' da textbox1' e malzeme ismini, combobox1' e malzeme kılıfını, textbox2' ye adet bilgilerini giriyorum. Commandbutton1 butonuna bastığım zaman, malzeme listesinde texbox1 ve combobox1' deki verilerle uyuşan satırın adet bölümündeki değer ile textbox2' deki veriyi toplamasını istiyorum.
Tek textbox veya combobox ile find komutunu kullanarak istediğimi kısmen başarıyorum. (Kısmen çünkü, aranan veri hücredeki verinin içinde geçiyorsa onu da buluyor.) Fakat iki kutucukdaki bilgiyle aramayı beceremedim. Karşılatığım sorunla ilgili kısa bir dosyayı ekledim.
İlgilenen herkese teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Dosyayı eklemeyi unutmuşum.

Ekli dosyalar