TextBox'a Girilen İsim İlk Harfi Büyük Soyadı Hepsi Bü

Peki Arkadaşlar Yukarıdaki userform kodlarına tıpkı Word daki gibi Eğer ben Kelimenin ilk harfini büyük yazıp diğerlerini küçük yaparsam aynen kalsın tüm harfleri büyük yazarsam yine kalsın ama dalgınlık olarak Capslock tuşu açık iken kelimenin ilk harfi küçük değrleri büyük olunca otomatik olarak tersini yapan yani üç işlemi aynı anda gerçekleştiren bir kod var mı?
Birde yukarıdaki kodlarda örneğin tümü büyük harf yazan kodda küçük harflerle yazarsak i harfinde hata veriyor yada sadece ilk harfi büyük yapan kodda tümünü büyük zarasak yine hata veriyor yani i harflerini istenilen şekilde yazmıyor

Sayın Abazya Bey bahsettiğiniz linkde çalışma sayfasındaki metinler için çalışmalar var çok da güzel ama benim kasdettiğim UserForm da TextBox larda aynı işlemi yapmak yukarıda bahsettiğim gibi çeşitli kodlar var ama bu kodlar ya hepsi büyük ya hepsi küçük yada Sadece her keliminin ilk harfi büyük buraya kadar da tama başka ne istiyorsunuz diyebilirsiniz ama benim kastettiğim Ad Soyad yazacağım ilk kelimenin baş harfi büyük daha doğrusu çift isim olabilir son kelime tamamen büyük harf ilk kelime veya kelimelerin ilk harfleri büyük olacak birde ben yanlışlıkla sadece kelimenin ilk harfini küçük diğerlerini büyük yazarsam o tersini çevirecek Word da olduğu gibi ama texboxlar da
İyi çalışmalar...