textboxlarda veri girişiyle backcolor ve visible özelliği

Levent bey! ekli dosyada çalışmamın devamı niteliğini oluşturan bir dosyam var. eğer mümkünse burada; formda bulunan textboxlara veri girmemle birlikte backcolor ve visible özelliğinin değişmesini istiyorum. geçen ki yollamış olduğunuz label kontrolü isimli dosya çok işime yaradı. teşekkürlerimi yinelemek istiyorum. ekli deneme isimli dosyada makroları kendimce yaptım oluyor ama çok yer kaplıyor :( ekli dosyanın form bölümünde 15 satırdan oluşan textboxlar ve en sonunda labeller var. benim makrosunu yaptığım (çok uzun olan) sadece bir alt satır için geçerli oluyor, istediğim kısa bir makroyla tüm 15 satırda bulunan textboxlar ve labeller için geçerli olması... yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

--------------------------------------------------------------------------------
Ya çaresizsiniz! Ya da çare sizsiniz!...

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Levent beyin bir class modüle uygulaması vardı.İşiniz görürmü

sayın fructose! çalışma dosyanızı indirdim lakin hata veriyor :( benim yolladığım dosya üzerinde çalışma imkanınız var mı? bir de ; -levent beyin class modüle çalışması işimi görüp görmediğini sormuşsunuz? Evet işimi görmüştü.
şimdiden teşekkür ediyorum... yardımcı olursanız çok minnettar kalıcam çünkü :mutlu:

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Ekteki örneği incelermisiniz.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Levent Beyin Class Modül uygulamasını sizin örneğe uyarladım.Yüzlerce Textbox için aynı kodları tekrarlamazsınız

sayın ;COST_CONTROL, fructose size teşekkür ederim :) çok çok sağolun efendim :) işimi gördünüz...
iyi çalışmalar :)