TEXTBOXTAN SAYFAYA VERİ AKTARIMI

merhaba..örnek dosya ektedir..benim sorum bu textboxlarda bulunan verilerin sayfaya aktarılması ile ilgildir..yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler...iyi çalışmalar

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Bülent Beye ait kodları size göre uyarladım.Eki inceleyin.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Bazı kodları düzeltmem gerekti kodların düzeltmiş hali ile ektedir. Umarım işinizi görür.

sn fructose ..gönderdiğiniz dosya gerçekten çok işime yaradı..yalnız haddim olmayarak sizden bir ilave birşey daha istiyorum,cevap verirseniz sevinirim..
şimdi bu toplam hücresi burada sabitlenmiş..bunu hareketli yapabilirmiyiz..yani diyelimki girdiğimiz veriler h17 de bitti..biz hemen altındaki hücrede h18 de toplam için kot yazabilirmiyiz..teşekürler

TEXTBOXTAN VERİ AKTARIMI VE TOPLAM

merhaba..aslında benzer sorularım oldu ve forumdan aldığım cevaplarla biryere geldim..fakat ufak bir ilave gerekiyor..dosya ektedir..yardımıcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekür ederim..saygılar..iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
CAHİTBAVİK' Alıntı:
merhaba..aslında benzer sorularım oldu ve forumdan aldığım cevaplarla biryere geldim..fakat ufak bir ilave gerekiyor..dosya ektedir..yardımıcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekür ederim..saygılar..iyi çalışmalar
Sorunun devamı niteliğinde olduğu için bu başlığa taşındı...

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Dosyanızı inceleyemedim ama dediğiniz eklemeleri yaptım.
Eki inceleyin.

sn fructose yardımlarınız için çok tşkür ederim..iyi çalışmlar