Ticari amaçlı paylaşılan konu ve mesajlar hakkında

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli Üyelerimiz

Forumumuzda ticari amaçlı konu açan ya da açılmış konulara mesaj atarak link veren, özel mesajlarla üyelerimizi kendi sitelerine yönlendiren üyelerimizin olduğu ve bunun artarak devam ettiğini tespit etmiş bulunuyoruz. Şunu öncelikle belirtmeliyim, forum üzerinden ticari faaliyetlerde bulunan kişi veya kuruluşlarla bizim hiç bir irtibatımız söz konusu değildir.

Biz ticari faaliyetimizi forumun ana sayfasında reklamı bulunan https://www.excel.web.tr/kurumsal/ üzerinden yürütmekteyiz. Bu hizmet, forumumuzu da bünyesinde bulunduran EliTNET Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulmaktadır.

Forum yöneticileri olarak yaptığımız değerlendirme sonucunda forumumuzda ticari amaçla reklam ya da yönlendirme yapılmasının uygun olmadığına karar verilmiştir. Bu tür mesajlar, tespitin ardından yönetim ekibimiz tarafından kaldırılacak ve ilgili üyemiz uyarılacaktır. Uyarı sonucu paylaşımına ısrarla devam eden kişinin üyeliği sonlandırılacaktır.

Bu sebeple bir mağduriyet olmaması adına üyelerimizin bu konuya gereken özeni göstermelerini önemle rica eder ve bu durumu anlayışla karşılayacağınızı ümit ederiz.

Saygılarımızla

Son düzenleme:

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Bana da yazıyorlardı sürekli.. 8.500 TL nin daha üstünde bir teklifle gelirseniz neden olmasın dedim. Bi daha yazmıyorlar.