TXTBOX kutusuna istediğim bilgiyi giremiyorum

txtbox yaptığı işleri yazıyorum
örnek;

1.yaptığı iş.
2.yaptığı iş.
3.yaptığı iş. gibi

yazıyorum fakat 244 karakterden başka yazmıyor 245 karater yazdığımda #VALUE! hatası veriyor, ben txtbox kutusuna istediğim kadar bilgi nasıl yazacağım

yardım ederseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13/03/2022
Konuyu tam anlayamdım. Biraz daha açarsanız neden texboxların içine bu kadar biligi girişi yapıyorsunuz ki. :?

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
MultiLine özelliğini True yapın. İstenilen sayıda krakter girebilirsiniz. Eğer TextBox'unuz bir koda bağlı ise veri girişi sınırlandırılmış olabilir. Kod bölümünde kendinize göre değişiklik yapabilirsiniz.

şimdi ben netten excel macroda yapılmış bir dosyayı üzerinde değişiklik yaparak benim istediğim formata getirdim yanlız bir kaçta sorunla karşılaştım

1 Sorun : txtbox'ın içine adamın yaptığı işleri gireceğim ama adamın bir tane değil bir kaçtane yaptığı iş var hepsini yazmak istedim ama yazmadı bana #VALUE! hatası verdi yani txtbox içine 244 tane karekter sığıyor 245'inci karekteri yazınca #VALUE! hatası veriyor.
2.Sorun: Bu Macroda Kişinin adı soyadı bölümüde var yanlız bu bölüm alfabetik sırada olmuyor karışık oluyor bunu nasıl düzeltebilirim
3.Sorun:Bu macro kayıt yaptığımızda bir liste halinde yapıyor alt alta fakat benim istediğim format bu değil daha farklı ama önce bu sorunları halletmek istiyorum

umarım fazla abartmamışımdır kar suyunu :D yardımlarınınz için teşekkür ederim :dua: :dua: :dua: :yazici: :yazici: