Soru ücreti mukabilinde tw oto mesaj programı

Excel Vers. ve Dili
365TR
selamlar ,

tw da oto mesaj atan bir programa ihtiyacım var ,

ör: a sütununa liste şeklinde yazdıklarımı kendisi oto twit atsın istiyorum,

açıkcası ücret vs hakkında hiç bir bilgim yok ,amatör olarak kullanacağım için makul ve mantıklı rakamalar olursa böyle bir program kaç liraya yazılabilir.

dm den görüşebiliriz.

teşekkür ederim.

Emir Hüseyin Çoban

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Tr - Win10 x64
.

Bot olarak mı kullanacaksınız?

Sadece twet atma özelliği 300 TL

.

Excel Vers. ve Dili
2016/Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22-03-2023
@ankara34 Selam,
Dm den de yazmıştım.
İşin parasal yönünde değilim. Formdan bedava öğrendiklerimizi maddiyata dökülmesi yakışı kalmaz. Tabi bu işi meslek ve kazanç olarak yapanları istisna tutuyorum. Genel kapsamda yanlış bir ifadem oldu ise şimdiden özür dilerim :)

Tamamen merak ve öğrenme çabası içerisindeyim. Exceli kurcalamayı seviyorum diyelim. Twitter de kullandığım için ilgi alanıma girdi bir anda konu :)

Ekte bir dosya paylaşıyorum. Her iki sekmede birbirine yakın ama hemen hemen aynı basit bir uygulama "ama" aşağıdaki satırda;

ActiveWorkbook.FollowHyperlink address:="https://twitter.com/home"

Görsellerdeki hataları alıyorum; (baya bir araştırdım ama bir türlü çözemedim)

236367

236368

Belki formdan kıymetli üstatlarımız çözümü hakkında yardımcı olabilirler diye düşündüm ve paylaşma gereği duydum.
Umarım çözümü vardır ve kıymetli üstatlarımız desteklerini esirgemezler :)
Umarım tam kapsamlı yardımcı olamasam da yardımcı olabilmişimdir belirli bir noktaya kadar..
İyi pazarlar...

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
365TR
@ankara34 Selam,
Dm den de yazmıştım.
İşin parasal yönünde değilim. Formdan bedava öğrendiklerimizi maddiyata dökülmesi yakışı kalmaz. Tabi bu işi meslek ve kazanç olarak yapanları istisna tutuyorum. Genel kapsamda yanlış bir ifadem oldu ise şimdiden özür dilerim :)

Tamamen merak ve öğrenme çabası içerisindeyim. Exceli kurcalamayı seviyorum diyelim. Twitter de kullandığım için ilgi alanıma girdi bir anda konu :)

Ekte bir dosya paylaşıyorum. Her iki sekmede birbirine yakın ama hemen hemen aynı basit bir uygulama "ama" aşağıdaki satırda;

ActiveWorkbook.FollowHyperlink address:="https://twitter.com/home"

Görsellerdeki hataları alıyorum; (baya bir araştırdım ama bir türlü çözemedim)

Ekli dosyayı görüntüle 236367

Ekli dosyayı görüntüle 236368

Belki formdan kıymetli üstatlarımız çözümü hakkında yardımcı olabilirler diye düşündüm ve paylaşma gereği duydum.
Umarım çözümü vardır ve kıymetli üstatlarımız desteklerini esirgemezler :)
Umarım tam kapsamlı yardımcı olamasam da yardımcı olabilmişimdir belirli bir noktaya kadar..
İyi pazarlar...
selamlar sizede
umarım yardımcı olurlar , takipteyim
emekleriniz için teşekkür ederim

s. a.

Twitter'a önca Manuel giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra kodları çalıştırıp, deneyiniz.

Excel Vers. ve Dili
2016/Türkçe
22-03-2023
s. a.

Twitter'a önca Manuel giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra kodları çalıştırıp, deneyiniz.
Üstadım A.Selam,
Çıkış, giriş ne yapsak nafile :)

İlk sekmede bu hatayı;

236395

İkinci sekmede bu hatayı alıyorum ve alıyoruz;

236396

Excelin hangi sürümünü kullanıyorsunuz? sürüm farkından olabilir diye düşünüyorum.
Pek çözümü yok gibi o kadar araştırdım maalesef ve ayrıca formdan da destek gelmedi çözümü olsa muhakkak üstatlar desteklerini esirgemezlerdi.
Hayırlı akşamlar...

s.a.

office 2016 kullanıyorum. bende chrome üzerinde twitter ile ilgili bir dosya üzerinde çalışıyorum. giriş, like (hücreye verdiğim sayı kadar), retweet (hücreye verdiğim sayı kadar), tweet atma (10 adet, istenirse 100, 1000 adete kadar çoğaltılabilir) bölümlerinin hallettim. Şu an sıralı tweet üzerinde çalışıyorum.

Excel Vers. ve Dili
2016/Türkçe
22-03-2023
Selam @airborne,
Dosyanızda başarılı olursunuz inşallah ve bizlerle paylaşma imkanınız olur ise çok seviniriz.
Benim dosyamda sürümden kaynaklı zannedersem 2010 kullanıyorum bende.
Hayırlı geceler...