üniversite tercih rehberi

arkadaşlar, bugünlerde öss tercihleri yapılıyor. sn leventm in onay kutusu başlıklı konusundaki yardımlarıyla böyle bir program yaptım. Eksiklerini bildirirseniz veya tamamlarsanız sevinirim.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sinem iyi hoş yapmışsın eline sağlık ama branşı kısmında Üniversite adları görülüyor,onu düzeltebilirsen iyi olur. Alt ve üst değerleri girdiğinde veri bulunamadı hatası veriyor. Birde tercih rehberinde Ã?ğretmenin Adı ve Soyadı kısmı ne işe yarıyor anlamadım

bende sorunsuz çalışıyor. programa başka menüler ekleyeceğim için tercih dışındaki kodları dikkate almayın.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Son gönderdiğinde çalıştırabildim. Eline sağlık Sinem güzel olmuş sayfa1 açık olmadan veri alabilme olayınıda yaparsan tamamdır bence..

T

TRABLUS

Misafir
Elinize sağlık Sayın sinembagci, çok güzel bir çalışma olmuş. Farklı çalışmalarla devamını bekleriz.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, Yalnız, userform üzerine "programın çalışabilmesi için sayfa1 açık olmalıdır" demişsiniz. Bunu userforma ilave edeceğiniz küçük bir kodla halledebilirsiniz. Aşağıdaki şekilde deneyin.

[vb:1:d8dbdf0c2a]Private Sub UserForm_Initialize()
Sheets("sayfa1").Select
End Sub
[/vb:1:d8dbdf0c2a]