Üst bilgi ve Alt bilgi sorunu

Merhabala
10 sayfalık bir word belgem var bu sayfaların bazılarına alt bilgi eklemek istiyorum. normal olarak hepsine ekliyor istediğim sayfalara nasıl ekleyebilirim kesme ile birşeyler denedim ama beceremedim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim
güven

Kod:
Üstbilgi veya altbilgi silme
Bir üstbilgi veya altbilgiyi (üstbilgi ve altbilgi: Metin veya grafiklerden oluşabilen üstbilgi bölümdeki her sayfanın üstünde görünür. Altbilgi her sayfanın altında görünür. Üstbilgiler ve altbilgiler çoğunlukla sayfa numaraları, bölüm başlıkları, tarihler ve yazar adlarını içerir.) sildiğiniz zaman, Word aynı üstbilgi veya altbilgiyi belgenin tamamında otomatik olarak siler. Bir üstbilgi veya altbilgiyi bir belgenin bir kısmında silmek için, önce belgeyi bölümlere (bölüm: Belgenin belirli sayfa biçimlendirmesi seçeneklerini belirlediğiniz bölümü. Satır numaralandırması, sütun sayısı veya üstbilgi ve altbilgiler gibi özellikleri değiştirmek istediğinizde yeni bir bölüm oluşturursunuz.) ayırmalı ve sonra belgenin bir kısmı için farklı bir üstbilgi veya altbilgi oluşturmalısınız.

Görünüm menüsünden Üstbilgi ve Altbilgi'yi tıklatın. 
Gerekirse, silmek istediğiniz üstbilgi veya altbilgiye ulaşmak için Üstbilgi ve Altbilgi araç çubuğunda (araç çubuğu: Komutları yürütmek için kullanılan düğmeleri ve seçenekleri olan çubuk. Araç çubuğunu görüntülemek için Araçlar menüsünde Ã?zelleştir seçeneğini ve ardından Araç Çubukları sekmesini tıklatın.) Ã?ncekini Göster  veya Sonrakini Göster  düğmesini tıklatın. 
Üstbilgi veya altbilgi alanından, metin ve grafikleri seçin ve DELETE tuşuna basın.

bunu wordun yardımından buldum bir bak istersen yoğun olduğum için ben ilgilenemiyorum şu an.

Kısa Bir Boşlukta Yazmak istedim.Umarım işini Görür.

Araçlar - Ekle - Kesme Seçeneğini Tıklat.
Sonra
Sayfa Sonuna
ve
Sürekli Seçeneklerini işaretle.
Ondan Sonra
Görünüm - Üstbilgi Ve AltBilgi ye girip
Ã?ncekine Bağlan işaretini Kaldır Ve Nereyi Değiştirmek İstiyorsan Orasını Değiştir.
Saygılar.
iyi Günler

Excel Vers. ve Dili
Office-2007,English
Çok teşekkürler