Üyelerden gelen sorular ve çözümleri hk.

hmtstc

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-04-2025
Merhaba, bende bir süredir bu forumdayım ve her imkanımı yardım etmeye ayırıyorum. Bir beklentim içerisinde değilim ancak bir önerim var. Forumda çözüme kavuşan konuların önüne "çözüldü" anlamına gelen bir ibare koysa moderatörlerimiz mesela. bizde çözülmemiş mi acaba diye yardım etmek için konu aramasak ? güzel olmaz mı ?

Ayrıca aynı konuya birden fazla kişi aynı anda çözüm üretmeye çalışıyor olabilir. oraya konuyla ilgilenenler gibi bir bölüm yapılsa, başlığın altına tik atılsa mesela eğer birisi vakit kaybediyorsa diğer bir kişi kaybetmese daha verimli çalışmalar olmaz mı ?

Umarım kabul görür de insanlar daha kolay takip yapabilir.

iyi çalışmalar dilerim.

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝365 64 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
12-09-2027
Merhaba,

Söylediklerinize ilaveten moderatörlerimizin yetkileri var mı bilmiyorum, yoksa; konuların taşınması, başlık ve içeriklerin düzenlenmesi, mükerrer açılmış konuların silinmesi hususunda izin verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
.

Herkese Merhaba.

Sn.hmtstc,

Bildiğim kadarı, soruyu soran için öyle bir seçenek var. Yoksa Hüseyin bunu dikkate alır.

Sn. netzone,

Moderatörlerin saydığınız yetkileri var. Ben şahsım adına söylüyorum. Ben bunu tam olarak yaptığımı söyleyemem. Rastladığımda neredeyse saydığınız yetkilerden en az birer tane kullanmışımdır.

Herkese iyi günler.

.