üyelik alırken dikkat.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
herkese merhabalar.geçen gün excell ile ilgili bir soru sormak istedim ancak altın üye olmadan eklenti yapma ve indirme olamacağı bilgisine ulaştım.bende hemen bir sanal kart oluşturarak altın üyelik satın aldım.ve sanal kartı internet mailorder ve de yurtdışı alışverişlerine kapattım.bugün akşam sanal kartımdan alışveriş yapılmaya çalışıldığını hatta bir siteden alışveriş yapıldığını bankamdan öğrendim alışverişin sanal kartımdan yapıldığını bildirdiler.ben elit iletişim haricinde sanal kart kullanmadım.elir iletişim bir şekilde sanal kart bilgilerimi paylaştı veya kendi kullandı.bununla ilgili yasal işlem başlatacağımı belirtmek isterim.herkesi uyarmak istedim iyi geceler.

Erdem Akdemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2016 PRO TÜRKÇE-İNG. 64 BİT

Son düzenleme:

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝2019 32 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
Merhaba @isfa67,

Söz konusu bilgilerinizin paylaşıldığını iddaa ediyorsunuz. Forumda onlarca kişi üyelik almış bulunmakta. Neden sadece sizin bilgileriniz paylaşılmış?
Biraz durup düşünürseniz çok mantıksız olduğu idrak edebilir. Ve sisteminizi Derinlemesine virüs ve casus yazılımlara karşı taratıp temizlemeniz gerekmekte olduğunu hatırlatırım. Muhtemeldir ki bir yerlerden sisteminize zararlı sızmış!

İyi günler dileriz.

:) Temmuz 2016 tarihli bir konu hortlamış (!) Konu açılış tarihine bakmazsızın cevap yazılınca boşa gerildik :)

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007
Hahah bende bakıyorum bu konu baya eski :p