User ,saat tarih log

Excel Vers. ve Dili
Excel XP Türkçe
Kimin hangi tarihte ne yaptığını nasıl kayıt ettirebilirim.Table da,date/time attığım zaman bugünün tarihini atıyor.kayıt edilen tarihi ve kullanıcı adını nasıl ekleyebilirim.?

Yardımlarınız için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
Sn kompetan yapmak istediğinizi tam anlayamadım geçmişe yönelik bir işlemmi yapmak istiyorsunuz yoksa yeni bir veri tabanımı yapıyorsunuz. birde kullanıcıdan kastınız veri girişini yapan kişimi yoksa bilgisayarda oturum açan kullanıcımı?

Excel Vers. ve Dili
xp
girişini yapan kişiyi nasıl bulabiliriz.bunu yapmak mümkünmüdür. benimde sıkıntım bundan yana yardımcı olabilirmisiniz

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
yeni bir değişken açıp girişi yapan kişi adını yazar yada kod verirsiniz kodunu girer başka yolu yoktur.

Excel Vers. ve Dili
2003
Formda olan bir örnek

Arkadaşlar bir inceleyin belki işinize yarar.

Excel Vers. ve Dili
xp
bu işime yarar benim çok sağolun bir şeydaha soracaktım yardımcı olursanız sevinirim.iki adet alt bilgi formu var yanlarındada komut butonları var ancak ben bu iki alt bilgi formu üstüste getirerek bir butona komut verilmesini istiyorum birincisinde bastığımda 1.nci alt form gelsin butona tekrar bastığımda aynı 1.nci alt formun üzerinden 2.nci alt form gelmesini istiyorum. yukarıda üst bilgide aynısı var ancak ben yapamadım.

Excel Vers. ve Dili
xp
çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için tam istediğim gibi oldu sağolun