USERFORM HAKKINDA

SLM ARKADAÞLAR
BİR ÇALIÞMAK YAPMAK İSTİYORUM FAKAT NEREDEN VE NASIL BAÞLAYACAÐIMI BİLEMİYORUM. PARÇA PARÇA BİLGİLİRE SAHİBİM ONLARI BİRLEÞTİRİP İÞE YARAR HALE GELMELERİNİ İSTİYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

ÇALIÞMA SAYFASI AÇILDIÐINDA HAZIRLADIÐIM BİR USERFORM MUN AÇILMASINI İSTİYORUM. USERFORM ÜZERİNE COMBOBOX, LİSTBOX GİBİ BUTONLAR KOYMAK İSTİYORUM VE BUTONLARIN ÇALIÞMA SAYFASINDA BULUNAN DATABASE İLE İLİÞKİLENDİRMEK İSTİYORUM. MESELA EN SON SATIRA KAYDETMESİ, VERİ BULMASI GİBİ. TABİ ARAÞTIRMALARIMDA BUNLARIN KODLARINA ULAÞTIM AMA HEPSİNİ BİR BÜTÜN HALİNE NASIL GİDECEÐİMİ Ã?ÐRENMEK İSTİYORUM. YARDIMLARINIZ İÇİN TEÞEKKÜRLER. BU KONULAR İLE İLGİLİ ELİNİZDE DERS NOTU ÞEKLİNDE PAYLAÞMAK İSTEDİÐİNİZ DÃ?KÜM VARSA ONLARIDA MAİL ADRESİME GÃ?NDERE BİLİRSİZ.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
merhaba;
sitemize hoş geldin :hey:
EMRE ÞAHAN' Alıntı:
SLM ARKADAÞLAR
BİR ÇALIÞMAK YAPMAK İSTİYORUM FAKAT NEREDEN VE NASIL BAÞLAYACAÐIMI BİLEMİYORUM.
nasıl bir çalışma yapmak istediğini, ne yapmak istediğini ve hangi alanda kullanacağını bilemediğimizden nasıl yardımcı olacağımızı bizde bilemeyiz :?
yapmak istediğine başlangıç yapıp örnek dosya yollarsan emin ol kısa zamanda cevap alırsın :D
burdaki kulanıcılar bundan zevk alarak soruları cevapladıklarına eminim :arkadas:
bekliyoruz...
kolay gelsin