userform

arkadaşlar ben excelde çooooook yeniyim userformu bile ilk bu sayfada öğrendim sorum şu userformu excel dosyasını ilk açılışta nasıl görüntülerim ben ancak bi makroya tıklayarak açabiliyorum sizin yapmış olduğunuz çalışmaları inceledim fakat bulamadım yardımcı olursanız çooook sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Aşağıdaki kodu bir modül içine kaydedin.
Kod:
Sub Auto_Open()
UserForm1.Show
End Sub
Buradaki Userform1 sizin userformunuzun adıdır.

ben şuan askerlik görevimi yapıyorum sizin dediğiniz kodu kullandım ama hata verdi yardımcı olursanız çok sevinirim kendi yapmış olduğum excel dosyasını ekte gönderiyorum. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

sayfa korumasını kaldırmayı unutmuşum ;) sade birşekilde tekrardan yolluyorum kusura bakmayın.

evet oluyor olmuyor değil ama Auto_Opet dediğimde hücrelerden forma aldğım bilgi için kullandığım rangelerde hata veriyor ve onları iftal ediyorum busefer if komutlarında hata veriyor diğer şekilde çelışıyor Auto_Open şaklinde yeniden düzenlemem mi gerekiyor?

yeniden düzenledim ve Auto_Open kamutu çalıştı yaptığım makro yüzünden çalışmıyordu sanırım teskere programının sonhali ekte sunulmuştur. yardımlarınız için teşekkürler.