Userform'da MultiPage

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
İngilizce
Selam,

Başka çalışma sayfalarındaki verileri kapak sayfasındaki MultiPage userform'unda göstermek istiyorum. Yani ekteki örnekte görülebileceği gibi Ocak çalışma sayfasındaki bütün verilerin, MultiPage'deki Ocak sayfasında da yer alması gerekiyor. Daha sonra ilgili çalışma sayfasında yaptığım değişiklik veya eklemelerin de MultiPage'de değişmesi gerekiyor. Bu konuda yardıma ihtiyacım var.

X

xxrt

Misafir
Merhaba,
UserForm1 üzerinde bulunan Multipage'lere ait düzenlemiş olduğun TextBox'ları silin.
Onun yerine Listbox ekleyin.Ve UserForm1'in Initialize'sine aşağıdakileri yazın.

Kod:
Private Sub UserForm_Initialize()
ListBox1.RowSource = "OCAK!A1: B13"
ListBox1.ColumnCount = 3
End Sub
Bunu her page'nin sayfasına (Şubat,Mart..) ayrı ayrı listboxlar açarak halledebilirsiniz.Bu arada listbox'un ayarlarını kendinize göre ayarlarsınız.
Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
İngilizce
Sayın xxrt,

İşimi hallettim. İlgine çok teşekkür ederim. :bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
İngilizce
Selam,

Seçtiğim MultiPage sayfasının diğer sayfalara göre daha belirgin olabilmesi için, seçili olan sayfa isminin bold olması ya da renklendirilebilmesi mümkün mü acaba?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
İngilizce
Sayın xxrt,

Forumda arama yapmıştım. Sizin link verdiğiniz sayfalara da bakmıştım. Ancak beni istediğim userform'da seçili olan MultiPage sayfasının bold olması ya da renklenmesi, MultiPage sayfasının link verdiği excel çalışma sayfası değil. Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

X

xxrt

Misafir
MultiPage sayfasının bold olması ya da renklenmesi
Benim bildiğim Multipagenin özelliklerinde bu özellik yok.Enabled gibi özelliği kullanarak yapabilirsiniz..