vardiya sistemi kurmak istiyorum

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
:yardim:
iyi çalışmalar herkese:
4 kişilik bir vardiya sistemi kurmak istiyorum
ayrıntılar:
1-6 gün çalışma,1 gün izin olacak
2-vardiya haftalık olarak degişecek
3-izin günleri aylık olarak kayacak

eger yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
Merhaba,

İsteğinize uygun bir vardiya düzeni hazırlayıp ekliyorum,

Ancak hafta tatillerinin her ay değişmesi işgücü kaynına dened olur,

Her ay için bir vardiya fazladan hafta tatili kullanacaktır,

değişimden önce 104 vd*kişi*saat çalışma saati , 20 vd*kişi*saat ht saati olurken,
değişimden sonra 105 vd*kişi*saat çalışma saati , 19 vd*kişi*saat ht saati
olmaktadır....
Bilginiz olsun,

Dosya ekte..

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2022
06/11/2008 tarihinden önceki dosyalar forumumuza saldırıdan dolayı silindi.
Konu ile ilgili üste açıklama var.

Bilginize.

arkadaşlar bu dosyaları önceden indirmiş birileri varsa tekrar upload edebilirmi. dörtlü vardiya sistemine benim de ihtiyacım var.

Excel Vers. ve Dili
xp-tr
Vardiya Sistemi

Herkese İyi Çalışmalar

1 bayan, 5 erkek, toplam 6 personelim var.
a: 07-15
b: 15-23
c: 23-07
vardiya sistemine göre ;

b ve c vardiyalarında 2 personel olma şartı var.
aylık nöbet çizelgesi nasıl oluşur. (bayan C vardiyasında olmayacak.)

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
vn 7
merhaba kardeş

slm ya bana 5 kişilik 3 vardiya listesi lazım hafta tatılı olacak şekılde varsa bi gonder ya sana zahmet

Excel Vers. ve Dili
Office2007, Türkçe
Selam arkadaşlar, bana 4 kişilik vardiya olacak şekilde,vardiyalar haftalık değişecek,izin günü her hafta 1 gün kayacak şekilde vardiya sistemine ihtiyacım var .Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Office2007, Türkçe
Selam arkadaşlar,4 kişilik bir vardiya sistemine ihtiyacım var.
1-Vardiyalar her hafta değişecek,
2-İzin günleri her hafta bir gün kayacak,
Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

ens

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
31.10.2018
vardiya sistemi

Arkadaşlar,

ekli dosyada elle ypmış olduğum vardiya sistemi mevcut, ancak her hafta bunu yapmaktan sıkıldım. her hafta kaydırma yöntemi ile otomatik bir şekilde yapılma imkanı varmıdır.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

ens

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
31.10.2018
yardım edecek kimse yok mu?

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
içinden çıkamadığımız bir vardiya sistemimiz var yardımcı olursanız minnettar olacağız 4 kişilik güvenlik kadromuz var 3 vardiya çalışıyoruz ama sistemimiz çok yıpratıcı ve adil değil bize 4 kişilik grubumuza 3 vardiya sistemi yazarsanız seviniriz sistem şu şekilde olmalı

-pazar hariç her kişiye haftada bir gün izin
-sadece pazar günü 23:00-07:00 vardiyasına iki güvenlik
-her hafta değişen vardiya sistemi
-güvenlik elemanlarından bir kişi ihtiyaç mukabilinde joker olarak kullanılabilir

emekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2010
24/05/2018
içinden çıkamadığımız bir vardiya sistemimiz var yardımcı olursanız minnettar olacağız 4 kişilik güvenlik kadromuz var 3 vardiya çalışıyoruz ama sistemimiz çok yıpratıcı ve adil değil bize 4 kişilik grubumuza 3 vardiya sistemi yazarsanız seviniriz sistem şu şekilde olmalı

-pazar hariç her kişiye haftada bir gün izin
-sadece pazar günü 23:00-07:00 vardiyasına iki güvenlik
-her hafta değişen vardiya sistemi
-güvenlik elemanlarından bir kişi ihtiyaç mukabilinde joker olarak kullanılabilir

emekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz
Dosyayı ekledim.
Pazartesiden başlattım
hafta tatillerini salıdan başlatmak istersen günleri Salıdan başlat
çarşamba olsun dersen ilk sutunu çarşambadan başlat..

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
teşekkür ederim süleyman kardeşim emeğine sağlık

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Dosyayı ekledim.
Pazartesiden başlattım
hafta tatillerini salıdan başlatmak istersen günleri Salıdan başlat
çarşamba olsun dersen ilk sutunu çarşambadan başlat..

tekrar rahatsız ediyorum velakin ufak bir yanlışlık var pazar günleri 23:00-07:00 vardiyası iki kişi olacak 3 vardiyadada pazar günü gece vardıyası ilk hafta doğru fakat ikinci ve üçüncü hafta pazar geçesi olması gerekenler gündüz çift kişi olmuş
birde izinleri salı veya çarşambadan başlatabilirseniz güzel olacak tekrar teşekkürlerimi sunarım..

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2010
24/05/2018
ufak bir yanlışlık var pazar günleri 23:00-07:00 vardiyası iki kişi olacak 3 vardiyadada pazar günü gece vardıyası ilk hafta doğru fakat ikinci ve üçüncü hafta pazar geçesi olması gerekenler gündüz çift kişi olmuş
birde izinleri salı veya çarşambadan başlatabilirseniz güzel olacak tekrar teşekkürlerimi sunarım..

Yanlışlık değil bence ; her pazar gece vardiyası çift kişi çalışmasını istiyorsun değilmi ?
O zaman bir kişi aynı haftada farklı vardiyalarda çalışmayı kabul edecek yani 3 gun gündüzde 3 gün gecede veya 3 gün akşam vardiyası 3 gün gece vardiyası

sizin dediğiniz gibi bir vardiya sistemi varsada ben bilmiyorum 13 yıl vardiyalı sistemde çalıştığımda böyle olanıda hatırlamıyorum, 4 lü ve 7 li vardiya sistemine göre tabloyu yeniledim hafta tatilini ne günden başlatmak istiyorsanız sadece listenin başındaki günlerin başlangıç gününü değiştirip ona göre sıralayın, yani liste salıdan başlıyorsa sen çarşambadan başlat , perşembeden başlat, pazartesiden başlat ama harflerin yerine elleme
galiba yanlış anlatmadım
kolay gelsin.

Not 4 ve 7 kişilik yeni vardiya listelerinide ekledim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
evet vardiya sistemimiz çok değişik ve bozuk ben iki hafta 23:00- 07:00 çalışıyorum bir haftada 15:00-23:00 çalışıyorum jokerimiz pazar pazartesi salı gece geliyor kalan günlerde bize izin kullandırıyor pazar günü gece iki kişi istiyorlar mecburen bende susmak zorundayım yani anlayacağın karışık bir durum bu seferki sistem güzel olmuş emeğine sağlık teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2010
24/05/2018
evet vardiya sistemimiz çok değişik ve bozuk ben iki hafta 23:00- 07:00 çalışıyorum bir haftada 15:00-23:00 çalışıyorum jokerimiz pazar pazartesi salı gece geliyor kalan günlerde bize izin kullandırıyor pazar günü gece iki kişi istiyorlar mecburen bende susmak zorundayım yani anlayacağın karışık bir durum bu seferki sistem güzel olmuş emeğine sağlık teşekkürler
:???: uzun yıllar vardiya sistemleri ile çalıştığım için sizi anlıyorum personel sayımız çok çok fazla olduğu için bizler bu sıkıntıyı yaşamadık sen 4 kişi diyorsun birde buna yıllık izin işini ilave et; 4 ay bir süre 3 personelle birde hafta tatilsiz çalışırsınız , hastalık izni evlilik izni refakat izni ve daha aklıma gelmiyen izinler raporlar da işin cabası, gerçekten bunları nasıl çözüyorsunuz onuda merak etmedim değil yani,olsa olsa fazla mesai ile çözülür personel sayısı değişmediği sürece neyse sağlık olsun
Sizlere kolay gelsin Hayırlı nöbetler mi diyeyim artık yada Hayırlı işler...:)

Excel Vers. ve Dili
excel2007
Arkadaşlar çok zor bir soru olacak ben işin içinden çıkamadım yardım lütfen

Arkadaşlar,
- 7/24 çalışma düzeni
- 4 ekiple
- günde 10 saat
- hafta tatili 50 saat ile 60 saat arası
- 5-6 gün çalışma süresi
- resmi tatiller önemli değil, haftalık tatillerin her hafta kaymasında sakınca yok

bu şartları yerine getirebilecek bir çalışma sistemi lazım
Not: verilen saatlerde çok ufak toleranslar olabilir.