Veri aktarımı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 İngilizce
Merhaba

Arkadaşlar benim ufak bi sorum olacak.
Elimde 2 dosya var 1. aylık veriler 2. ise verilerin aktarılması gereken dosya bu 2.dosya 31 sheet yani hergün için bi sayfa var.Birinci dosyadan (mayıs) ikinci dosyaya veri aktarabileceğim bi visual basic kodu yazılabilirmi yalnız burda en önemli nokta mayıs dosyası içerisindeki F sutunu burdaki veriler aktarılmayacak ama P olanlar bir dosyaya B-L-T-V olanlar bir dosyaya aktarılacak (MSN kullanan arkadaşlar ile MSN den konuşabilirizMSN adresim görünüyor)konu hakkındaki yardımlarınızı bekliyorum

Þİmdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
tarkan@tarkanvural.com.tr
Dostum P olanlar bir dosyaya B-L-T-V olanlar bir dosyaya aktarılacak demişsin ama ben şunu anlamadım: Mayıs dosyasında veriler var ve mayıs_Binekaraç dosyasına diyelimki P kodlu olanları aktarıcaz.
1 - Hangi sayfaya aktarılacak, işemri tarihine göre ilgili tarih sayfasına mı?
2 - B-L-T-V kodlu olanları bir hangi dosyaya aktarıcaz, yeniden bir dosya mı yaratmak gerekiyor? Aynı dosyaya aktarılacaksa neresine aktarılacak,

Sen bu sorulara cevap konusunda yardımcı olursan biz de sana kodlar konusunda yardımcı olalım.

Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 İngilizce
Düzenlenmiş dosyalar

Arkadaşlar dosyalırı düzenlediksen sonra tekrar gönderiyorum

PMAYIS dosyası Mayıs Binek Araç dosyasına
BLTVMAYIS Dosyası Mayıs Avasıta dosyasına aktarılacak
İÞemri ,plaka ,araçsahibi bilgileri iş emri numarasına göre ilgili sayfalara aktarılacak(örneğin 5 mayıs olanlar 5.sayfaya)
ilginize ve yardımlarınıza teşekkürler