Verİ Çikarma

Excel Vers. ve Dili
2
Merhabalar Öncelikle bu forumda cok yeniyim.
Şimdiden vereceginiz ve göstermiş olduğunuz ilgiye tesekkür ederim.
Şimdi Soruma geçiyorum.umarım doğru yerdedir.
Accesde bir tablo var bu tablonun içeriginde 25 tane sütün var ver toplam olarak tablonun büyüklüğü 250 mb civarında.
Şimdi bu tabloda 25 tane sütündan bana lazım olan 10 tane sutun.
bu tabloda toplam olarak 48896 veri bulunmaktadır.
bu verileri ben excel veya worda sorunlu olarak aktarabiliyorum.
nedeni ise sutunlardan bir tanesine girilen veri degeri 1 sayfa ile 114 sayfa arasında değişen büyüklükteki veri bulundurması buda excele aktardıgımda excel kısıtlı sayıda veriyi alması.
Benim burada yapmak istedigim birincil anahtarlarla tanımlanmış olan ve 25 sutundan bana lazım olan 10 sutunu alıp buradaki verilerin sutunlardaki verilerin büyüklüğü ne olursa olsun bu verileri word dosyasına aktarmak hatta varsa birincil anahtarların degerini word dosyasının ismi olarak kayıt edip her bir veri için bir word dosyası oluşturmak toplamda 48896 tane word dosyası yapmak.
Benim buradaki amacım burada bulunan verileri internette web sayfasına tasımak kişilerin ücretsiz olarak ulaşabilecekleri bu verilere daha hızlı daha kolay ve arama rahatlıgı sağlanacak bir sekilde olması bu veriler dışarıda binlerce ytl satılırken kişilerden ücret almamamk daha cok kişiye yardımcı olmak maksadım.
umarım anlatmak istediğimi tam olarak vermişsimdir.
bu konuda yardımcı olan herkeze elimden geleni fazlasıyla yapacagım.
Yapabilecegim seyleri özetle söyle sıralayabilirim.
Yerli ve yabancı programların tam sürümleri ve crackleri
yerli yabancı müzik ve klip arsivi
ve akıllarına gelmeyecek kadar büyük bir serverimden istedikleri bilgi program ve en güncel herseye ulaşma imkanı sunacagım. Emek Hiçbir Zaman Karşılıksız kalmaz.
Saygılarımla DEVİDOFF