Verileri Tek Bir Hüzcrede Birleştirme

Excel Vers. ve Dili
makro
Verileri S1...den S30 Kadar Olan Verileri Sifre hücresinde birleştirmeyi nasıl yapabilirim
muratalper81@hotmail.com email adresim dosyayı yükleyemedim gönderebilirim eklerseniz

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
makro
Verileri Tek Bir Hücrede Birleştirme

Yardımcı olursanız Çok MEMNUN OLURUM

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Sayın efsane81..
Bahsettiğiniz formunuz şu anda tablodan veri almıyor. Bağlı olduğu tabloda s1 dışında alan yok. Sanıyorum o tablodan veri alıp başka bir yere aktarmak istiyorsunuz. Biraz daha açıklama yaparsanız yardımcı olmaya çalışırım. Bahsettiğiniz form üzerinde birleştirilecek veriler zaten mevcut olmadığı için bir metin kutusu içerisinde birleştirmek mümkün değil..

Excel Vers. ve Dili
makro
Yeni dosya

Yeni dosyayı gönderdim içinde gerekli açıklamayı yaptım bir bakarsanız. dosyayı açın forumlarda VeriGiris_BankKart forum açın açıklamayı göreceksiniz..

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Sn efsane81;

Cevabınız ve gerekli açıklamalar örnekteki formdadır.

Saygılar, iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
makro
ayhan2122 ve Taruz, Arkadaşlar Çok minnettarım sizlere ikinizde farklı örnekler göndererek yardımcı olduğunuz için çok çok teşekkürederim. İki Farklı örnekte işimi halletmemde yeterli. ben bu konularda acemiyim biraz umarım sizler kadar başarılı olurum. Başarılarınızın devamını diler allhım sağlık ve güzel bir yaşam sunsun sizlere forumdaki tüm emeği geçen arkadaşlarda dahil..