Web sitesinden aktarılan verileri formülde kullanamama

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 ingilizce
Merhaba arkadaşlar. Ben işim gereği uluslararası emtia piyasalarını inceliyorum. Ve fiyat tahmini tablosu hazırladım.Fakat 4 5 değişken (döviz kuru,emtia fiyatı,risk oranı,direnç,destek kanalları vs) sonuçlarıyla hesaplama yapmam gerek. Özetle, bir web sayfasından emtia fiyatlarını excel e aktardım ve bunları döviz kuruyla ya da her hangi bir sayıyla 4 işlem bile yapamıyorum,hata veriyor. Verilen hatanın açıklamasında şu yazıyor.

Possible causes and solutions
Entering text when the formula requires a number or a logical value, such as TRUE or FALSE

Microsoft Excel cannot translate the text into the correct data type. Make sure the formula or function is correct for the required operand or argument, and that the cells that are referenced by the formula contain valid values. For example, if cell A5 contains a number and cell A6 contains the text "Not available", the formula =A5+A6 will return the error #VALUE!.

Yardım eden olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 ingilizce
??

afedersin kardeş ama ben acemiyim excelde. verdiğin sayfayı inceledim , ama napacağımı anlamadım? zahmet olmazsa açıklar mısınız?
tşk

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 Türkçe
&
excel 2003 Türkçe
afedersin kardeş ama ben acemiyim excelde. verdiğin sayfayı inceledim , ama napacağımı anlamadım? zahmet olmazsa açıklar mısınız?
tşk
örnek bir dosya ekleyebilir misin ? dosya üstünde gostermek daha kolay olur