Windows 7 64 bit ses kartı driver sorunu hk

Arkadaş herkese hayırlı geceler.

Windows 7 kurulumundan sonra neredeyse işletim sistemi bütün driverleri tanıdı. Fakat PC'mde hem Creative ses kartı, hem de gigabyte onboard ses kartı olmasına rağmen, 2 ses kartını da kullanamıyorum, sitelerinden driverlerini da manuel olarak indirmiş olmama rağmen, ingilizce olarak PCnizde böyle bir donanım bulunamadı anlamında bir hata alıyorum. Acaba sorun hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse yok mu? Bir haftadır gezmediğim forum indirmediğim driver kalmadı, yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.

Teşekkürler.

kemalist

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2021 TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24-01-2026
Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse yok mu? Bir haftadır gezmediğim forum indirmediğim driver kalmadı, yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.

Teşekkürler.
birde turkeyforumu dene

Valla üstadım son çare 32 bit DVD'si temin edip 32 bite dönmek oldu. Gezmediğim forum kalmadı, bütün tavsiyeleri yerine getirdim olmadı, belki yapabilen vardır ama artık daha fazla uğraşmak istemedim.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2002-tr
Creative AudioPCI

Bende biraz uğraşmıştım vazgeçmedim ve ekteki dosyaya ulaştım. Sorunun bu dosya ile çözülecek sanırım. Aygıt yöneticisinden ek dosyayı göster bakalım çözülecek mi? Win7'de uyumluluk sorunu çıkabilir ama onayla kabul edecektir

Ekli dosyalar