WİNDOWS İNSTALLER YÜKLEME İLETİSİ

Arkadaşlar bir hata yaptım ki sormayın, Pc de ofis 2003 vardı fakat bir sorundan dolayı kaldırıp yeniden yükleyeyim dedim ortalık karıştı,Meğer bu arada WİNDOS İNSTALLER le ilgili bir dosyayıda kaldırmışım ofis 2003 ü şimdi yükleyemiyorum. Window installer düzeltme eki paketi soruyor. Güncelleme, Sistem geri yükleme gibi ne yaptımsa olmadı yardımınıza ihtiyacım var işin aksi elimde Windows un CD de yok. :eek:

İNSTALLER HATASI

Sayın kombo teşekkür ederim gösterdiğiniz link için ama sorunumu orada çözemedim. Arkadaşın birisi < Gönderdiğim dosya sorunu çözer > diyor ama ortada dosya göremedim ya ben açamadım yada bilemiyorum biraz da bizde acemilik var anlayacağınız, Ben EXCEL WEB ten başkasının dilinden anlamıyorum abi.

Excel Vers. ve Dili
Office2007 İngilizce
Sayın yıldız57, gönderdiğim dosya winrar ile sıkıştırılmış bir dosyadır.
Forum daha yeni olduğu için dosyaları gerçek uzantıları ile indiremiyorsunuz.Size forumdada söylediğim gibi dosya isminin uzantısını değiştirirseniz sorun çözülücektir.

Windows

Üstadım EFEBORAL ilginize çok teşekkür ederim, neden sonra dosyayı buldum ve yükledim fakat benim işletim sistemindenmi nedendir bilemiyorum maalesef yine olmadı. Sayın Kombonun verdiği linkten indirdiğim dosyayı yüklediğimde ise <16 bit MS-DOS Alt Sistemi > şeklinde bir pencere ve o pencerede ise< C:\DOWNLO -1\msicuu2.exe NTVDM CPU geçersiz bir yönergeyle karşılaştı. CS:06f2lP:010d OP:ff ff ff 00 00 uygulamayı bitirmek için kapatı seçin> şeklinde bir uyarı veriyor. Benmi kafayı yedim yoksa PC mi anlamadım yoksa bu işin uzmanınamı gideyim bilemedim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.