Windows Masaüstü İcon Yazıları

Excel Vers. ve Dili
office 2007-türkçe
selam üstadlar
benim masa üstü iconlarının altındaki yazıları daha önce sağdaki gibi idi ne oldu anlamadım soldaki gibi lacivert zemin üzerine yazılı hale geldi.

masaüstü özelliklerinden masaüstü rengini değişik renkler olarak ayarlayabiliyorum. Ama sağdaki gibi şeffaf zemin üzerine yazan hale getiremiyorum. Bu görüntü beni çok rahatsız ediyor. Yardımcı olacağınızı biliyorum. O yüzden şimdiden teşekkür ederim.

..........

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
selam üstadlar
benim masa üstü iconlarının altındaki yazıları daha önce sağdaki gibi idi ne oldu anlamadım soldaki gibi lacivert zemin üzerine yazılı hale geldi.

masaüstü özelliklerinden masaüstü rengini değişik renkler olarak ayarlayabiliyorum. Ama sağdaki gibi şeffaf zemin üzerine yazan hale getiremiyorum. Bu görüntü beni çok rahatsız ediyor. Yardımcı olacağınızı biliyorum. O yüzden şimdiden teşekkür ederim.

Kardeş, bilgisayarıma sağ tıkla, oradan gelişmiş ve performansa tıkla, işaretle gösterdiğim yeri tikle, o kadar...

Excel Vers. ve Dili
office 2007-türkçe
sayın enteresan hocam
ilgin için teşekkür ederim ama bu bahsettiği işlemi yaptım. ama bu olmadı.
mesela senin masaüstündeki iconların yazılarıda siyah semin üzerine yazılı. oradaki siyah zemin olmayacak. bendede lacivert olarak gözüküyor. diğer resimdeki gibi şeffaf olması gerekiyor. dediğin işlemi yaptım ama olmadı.

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003
TÜRKÇE
sayın enteresan hocam
ilgin için teşekkür ederim ama bu bahsettiği işlemi yaptım. ama bu olmadı.
mesela senin masaüstündeki iconların yazılarıda siyah semin üzerine yazılı. oradaki siyah zemin olmayacak. bendede lacivert olarak gözüküyor. diğer resimdeki gibi şeffaf olması gerekiyor. dediğin işlemi yaptım ama olmadı.
lakguci kardeşim, benim masaüstüm bu işlemi denediğim için öyle oldu, yani resimde öyle göründüğüne bakma, normalde benim masasütümde sorun yok. Yukarıda bahsettiğim olayı yaparsan düzeleceğini sanıyorum.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr.
Sayın lakguci masaüstüne sağ tıklayıp Web öğelerini masüstüne kilitle secenegini kaldırarak deneyin

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Excel 2003 Tr.
kesin çözüm

Merhaba

Böyle bir durumda yapılabilecek 3 yöntem vardır. Bunların ilk 2 yöntemini arkadaşlar vermiş bulunmakta. Ben 3 ünü de toplu bir şekilde vermek adına tekrarlamış bulundum. ilk 2 yöntemle sorun çözülemezse 3. yöntemde kesinlikle çözülür.

1.yöntem

Ekli dosyayı görüntüle 30156

2.yöntem

Ekli dosyayı görüntüle 30157

3. yöntem (kesin çözüm olur)

Ekli dosyayı görüntüle 30158