windowsun uyarı mesajı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
başlığı iexplore.exe - Application Error

içeriği : The instruction at "0x1001cd11" referenced memory at "0x1001cd11". The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program.

bilgisayar ne demek istiyor. Daha önceden çok nadir bu hatayı verirdi. şimdi çalışırken normal zamanda daha sıklıkla veriyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
fikri olan arkadaşların görüşlerini merakla bekliyorum

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Mehmet Bey'in, verdiği siteleri incelediğimde önerilen şeyler.

Spybot,Ad-aware gibi programlarla bulaşan trojanları temizlemeniz. Ardından bozulan sistem dosyalarınızın onarılması içinde Başlat-Çalıştır kısmına sfc /scannow yazıp tamam dediğinizde sizden işletim CD'si isteyecektir.sfc(system file checker) sistem dosyalarınızda eksik olanları işletim sistemini CD nizden tamamlayacaktır.

Umarım sorununuz çözülür

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 türkçe
sayın fructose, ADWARE programı ile günde en az 3 defa bilgisayar taranıyor zaten. Nedeni kritik objeler bulması ve onları sildikten sonra bilgisayar açılıp kapandığında tekrar gelmesi.

Bana adware programının bilgisayarı bozmuş olabileceğini söylediler. doğru olabilr mi ?

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
bilgisayar açılıp kapandığında tekrar gelmesi.

Sizin registeriniz içinden silinmemiş demektir. Ben ikisini birlikte kullanıyorum.Ad-aware'in bulamadıklarını spybot bulabilmektedir.Bilgisayarı bozduğu konusuna katılmıyorum. Ayrıca Microsoft'un sitesinde ücretsiz register cleaner programı var onuda yükleyip temizleme yaptıktan sonra İnternet Explorerı son sürümünü tekrar kurun.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Sn osmancig, ücretsiz olarak indirip kullanacabileceğiniz

TweakNow RegCleaner Standard programının linki

http://www.tweaknow.com/RegCleaner.html