Word 2003 komut yardımı

Excel Vers. ve Dili
2003
Arkadaşlar bilgisayarıma önceden kurmuş olduğum Office 2003 ü bugün tekrar kurdum. Word de özelleştir>komutlar menüsünden alt simge ve üst simgeyi araç çubuklarının yanına koyuyorum ve word açıkken bu özellikleri kullanabiliyorum ama word'ü kapattığımda eklediğim simgeler kayboluyor. bu sorun daha önce olmamıştı. office'i yine aynı cd den kurdum. tüm güncelleştirmeleride yaptım ama sorun yinede düzelmedi. bunu nasıl çözebilirim. bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Sayın hasanbal

arkadaşlar bir fikri olan yok mu?
alt simge ve üst simge komutlarını, araç çubuklarının yanına sürükledikten sonra komutlar sekmesinde alt kısımda KAYIT YERI alanı göreceksiniz, buna dikkat edin, KAYIT YERİ : NORMAL ise her word programını açtığınızda eklediğiniz simgeler görünecektir, fakar KAYIT YERİ: belge adı ise sadece o belge için geçerli olacaktır, bu kısma dikkat etmenizi öneririm.

Excel Vers. ve Dili
2003
alt simge ve üst simge komutlarını, araç çubuklarının yanına sürükledikten sonra komutlar sekmesinde alt kısımda KAYIT YERI alanı göreceksiniz, buna dikkat edin, KAYIT YERİ : NORMAL ise her word programını açtığınızda eklediğiniz simgeler görünecektir, fakar KAYIT YERİ: belge adı ise sadece o belge için geçerli olacaktır, bu kısma dikkat etmenizi öneririm.
evet o kısma dikkat ettim. her ikisinide denedim ama yine olmadı. bunun sebebini bir türlü anlayamadım. 2 hafta içerisinde aynı sorun 2 arkadaşımda da olmuş.