word 2007 de metin efektine ne oldu ?

Arkadaşlar word 2007 de metin efektlerini bulamıyorum nasıl olacak eskiden word 2003 de yazı tipinde " yazı tipi , karakater aralığı ve metin efektleri sekmesi vardı ve ben metin efektlerinden öreneğin las vegas ışıkları veya yanan sönen ışıklar diye yazı tipini ayarlıyordum. Fakat word 2007 de bulamadım acaba yokmu veya nerden yapabilirim..

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Sayın blacktree

Word 2007 yardımı içinden aldığım makaleyi inceleyiniz.

Metin animasyonu nerede?
Microsoft Office Word 2007 sürümünde metin animasyon efektlerini uygulayamazsınız. Ancak Word'ün daha önceki bir sürümünde oluşturulmuş bir belgede bulunan bir metin animasyon efekti, Office Word 2007 sürümünde de önceki sürümlerdeki davranışı gösterir. Ayrıca, metin animasyon stili olan bir metni daha önceki bir Word sürümünden kopyalayıp yapıştırabilir ve aynı metin animasyon efektini Office Word 2007 sürümünde de üretmek üzere yazmaya başlayabilirsiniz.

Ne yapmak istiyorsunuz?

--------------------------------------------------------------------------------

Metin animasyonu yapma

Metin animasyonu kaldırma

--------------------------------------------------------------------------------

Metin animasyonu yapma
Office Word 2007 sürümünde metin animasyon efektlerini uygulayamazsınız. Ancak önceki bir Word sürümüne uygulanan metin animasyon efektleri Office Word 2007 sürümünde de görüntülenebilir.

Daha önceki Word sürümlerinde uygulanmış metin efektleri içeren bir belgeyi açın.
Kullanmak istediğiniz animasyon efektine sahip bir metin seçin ve metni kopyalamak için CTRL+C tuş birleşimine basın.
Yeni bir belge açın veya geçerli belgede metin animasyon efektinin devam etmesini istediğiniz yeri tıklatın.
Aynı metin animasyon efektini kullanarak devam etmek istediğiniz yerde CTRL+V tuş birleşimine basın.
Yazmaya devam edin.
Metin animasyon stilini kullanmayı durdurmak için metin animasyon efektlerini kaldırın.

Metin animasyonu kaldırma
Metin animasyon efektleri stil olduklarından metin efektlerini kaldırmak için biçimlendirmeyi silebilir veya farklı bir stil ayarlayabilirsiniz.

Animasyon yapmak istediğiniz metni seçin.
Animasyonu kaldırmak için CTRL+ARA ÇUBUĞU tuş birleşimine basın ve metni varsayılan metin sitiline geri döndürün.