Word 2010 filigran sorunu

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Merhaba arkadaşlar. Word'de bazı sayfalara filigran eklemeye çalışıyorum. Bölüm sonu oluşturup üst bilgileri ayırdım fakat filigranı metin olarak eklersem sadece istediğim sayfalara filigran eklenmesine rağmen resim olarak seçince bütün sayfalara resmi uyguluyor. Resmi sadece istediğim sayfalara nasıl ekleyebilirim?

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 türkçe
Merhaba,

Yalnızca seçilen sayfalara filigran ekleme

Yalnızca seçilen sayfalara filigran eklemek için belgeyi bölümlere ayırmalısınız.
Örneğin, filigranı belgedeki içindekiler sayfasına uygulamak istiyorsanız, belgede kapak sayfası,
içindekiler tablosu ve belgenin geri kalanı olmak üzere üç bölüm oluşturmalısınız.

1.Giriş sekmesinin Paragraf grubunda Göster/Gizle seçeneğini tıklatın; böylece belgenizdeki sayfa sonlarını görebilirsiniz.
2.Taslak görünümünde, bölüm sonlarıyla filigranları eklemek istediğiniz sayfaları çevreleyen sayfa sonlarını değiştirin.
Sayfa Düzeni sekmesinin Sayfa Yapısı grubunda önce Kesmeler'i, sonra da Bölüm Sonları altındaki Sonraki Sayfa'yı tıklatın.
Not Belgeye eklenen kapak sayfasının kendine ait bir üstbilgisi vardır, bu nedenle bölümleri yalnızca seçili sayfalara
filigran eklemek amacıyla oluşturuyorsanız kapak sayfası için ayrı bir bölüm oluşturmanıza gerek yoktur.
3.Sayfa Düzeni görünümüne geçin.
4.Sayfada, filigranın görüneceği belge üstbilgi alanını çift tıklatın. Bu işlem sonucunda üstbilgi açılır.
Microsoft Office Word filigranları üstbilgi içinde görünmese de üstbilgi içine yerleştirir.
5.Tasarım sekmesinin Gezinti grubunda Öncekine Bağla'yı tıklatın; böylece, artık üstbilgiler bağlı değildir.
6.Sayfa üzerinde filigranın görüneceği belge üstbilgi alanını çift tıklatıp (örneğin, belge metninin ilk sayfası)
4. adımı tekrarlayın.
7.Filigranın görünmesini istediğiniz sayfayı tıklatın.
8.Sayfa Düzeni sekmesinin Sayfa Arka planı grubunda Filigran'ı tıklatın ve istediğiniz filigranı seçin.
(Alıntıdır)

Kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Hocam onları okudum ama olmadı son not olarak kopyala yapıştır yapmayın diyecektim ama vazgeçtim keşke yazsaymışım:)