Word de A4 ü enden ikiye bölüp nasıl yukarıya yazarken aşağıya otomatik yazdırırım.

Excel Vers. ve Dili
xp
Değerli arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum.
Müzekkere yazmak istiyorum. Biliyorum Exell de çok iyi ve düzgün yaptığım bir iş ama word de de yapmak istiyorum.

Word de çalışırken A4 kagıdını enden ortadan ikiye bölüp, nasıl yukarıya yazarken aşağıya otomatik yazdırırım?
Şimdiden yardımınız için sağ olun.

Excel Vers. ve Dili
xp
Cevab bekliyorum.

Arkadaşlar yardımızı bekliyorum. Daha cevap gelmedi. Lütfen yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 English
bağ yapıştır tekniğini kullanabilirsiniz. birkaç kelime yazdıktan sonra kopyala-özel yapıştırdan bağ yapıştırı seçin... işiniz hallolur...

Excel Vers. ve Dili
xp
Sayın Sinbade microsoft word da ki satandart araç çubuğundaki -sütunlar- seçeneği gibi -yataylar- seçeneği oluşturmamış mı acaba?
Bana onun gibi bir çözüm lazım.
Masa üstüne atıp devamlı müzekkere için kullanılacak.
İngilizcem az. Sizinki bayağı iyi galiba. Bu isteğimi microsoft yetkililerine aktaracak bir yol haritası için tüm arkadaşların fikirlerini bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
xp
buldum mu buldum mu?

Arkadaşlar sayfa yapısından her satıra 2 sayfa denilir ise ve ikinci sayfaya gelecek şekilde bağ yapıştır yapılırsa ayrıca da bunu makro ile güçlendirir iseniz İcra için Asliye hukuk mahkemeleri ve bilimum "müzekkere kullananlar için" ilaç gibi oluyor. tavsiye ederim.:hihoho:

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
Çerçeveler

Word çerçeve menüsünü kullnırsan alta yeni pencere açıp çalışabilirsin örnek gönderiyorum. umarım işine yarar. (her iki sayfayıda görünümden sayfa düzenine getir)

Değerli arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum.
Müzekkere yazmak istiyorum. Biliyorum Exell de çok iyi ve düzgün yaptığım bir iş ama word de de yapmak istiyorum.

Word de çalışırken A4 kagıdını enden ortadan ikiye bölüp, nasıl yukarıya yazarken aşağıya otomatik yazdırırım?
Şimdiden yardımınız için sağ olun.
Arkadaşlar Elektrik'in sorduğu anladığım kadarıyla bir sayfaya bilgi yazarken aynı bilgilerin bir başka sayfaya da otomatik olarak yazılması tıpkı excel deki gibi.
Bu word da mümkünmü acaba