Word de alt bilgi değişikliği

Arkadaşlar ekli örneğimde görüldüğü gibi Bankamız yazışmaları için kullandığımız antetli sayfalarımız var. Ve bunların alt bilgisinde telefon : (0-312) 468 11 60. Oysa şimdi bu telefon değişti ve (0-312) 455 75 75 oldu. Ve bu şekilde 300-400 yazışmam var. Bir kodla, makroyla ya da nebileyim bi kolay yolu varmı hepsinin alt bilgisini değiştirmenin?

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Merhaba;

Ctrl+H (Bul Değiştir) ile zormu oluyor.

Sayın Leventer

O şekilde yine her sayfaya tek tek girmem gerekiyor. Denemek için 100 tane sayfa seçip açtım. Ctrl+H dedim ve tümünü değiştir dedim. Sadece o an üzerinde işlem yaptığım sayfayı değiştirdi. Hepsi için nasıl yapabilirim bir fikriniz var mı ?

Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 TR.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-06-2023
Aklıma başka bişeyler gelmiyor.:roll:

Bekleyelim bakalım üyelerden çeşitli öneriler gelebilir..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 English
Alt ve Üst bilgiler her sayfada kendilerini otomatik olarak yenilerler.
Görünüm >>> Üstbilgi ve Altbilgi'yi seçin. Üst ve alt bilgiler düzenlenebilir hale gelecektir. Burada yapacağınız değişiklik otomatik olarak bütün sayfalara yansıyacaktır. Ancak bu bütün yazışmalarınızın tek word dosyası içinde olması durumunda geçerlidir. Ayrı ayrı dosyalarınız varsa ya da bir dosya içinde ayrı bölümlendirmeler yaptıysanız her dosya ya da her bölüm için düzeltme işlemi yapmalısınız.
Umarım faydalı olabilmişimdir

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Makro Kaydet ile değişmesi gereken kısmı değiştirin. Sonra Makronuzu standart araç çubukları arasına düğme şeklinde atayın yada yeni bir araç çubuğu oluşturup Makronuzu o yeni araç çubuğuna yerleştirin. Ve açılan her yeni sayfa için bu makroyu kullanabilirsiniz.