word de sıralı yazı

uzun bir yazıda bazı sabitler ve değişkenler var.
ADANA C.Savcılığının 14.12.2005 tarihli yazısına istinaden 17.11.2005 tarihlinde BURSA C.Savcılığına gönderilen

yukarıdaki yazıda altı çizgili kelimeler değişkenleri ifade ediyor. Ã?yle bir makro yapmayılım ki makro çalıştığında imleç altı çizgili alana gelip bekleyecek ve ben ADANA yazıp enter tuşuna bastığımda C.Savcılığının yazısın yazıp ikinci değişkende imleç bekleyecek ikinci değişkeni yazıp enter tuşuna bastığımda arkasından gelen diğer sabiti yazacak....... böyle dönüşümlü devam edecek bir makro. Yaklaşık 2 seneden beri uğraşmama rağmen bir türlü başaramadım. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Þimdiden teşekkürler.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
İlgili alanları eklerseniz, ENTER tuşuna değil de TAB tuşuna basarak VBA kullanmaya gerek kalmadan bu iş olur.

örnek dosya

Ã?rnek dosyadaki .............. yerler değişkenlerdir. Benim istediğim değişkenlerin üzerine geldiğinde veri yazıldıktan sonra enter tuşuna basılınca arkasından gelen sabiti yazıp ikinci değişken noktasında durması. teşekkürler

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
ENTER yerine TAB veya YÃ?N (ok) tuşlarını kullanın.

Excel Vers. ve Dili
Excell-word 2003 Türkçe
Bu işin nasıl yapıldığını çözemedim :kafa: benimde böyle bişeye ihtiyacım var lütfen açıklama yaparmısınız. :yardim: