Word Dosyası Excel Formulleri nasıl calısır

Arkadaslar ekli word dosyasını excel formulleri kullanarak calıstırmak istiyorum. acaba mumkun mu. ihale ilerinde yaklasık maliyet hesaplamalarında kullanacam. yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Merhaba

Arkadaslar ekli word dosyasını excel formulleri kullanarak calıstırmak istiyorum. acaba mumkun mu. ihale ilerinde yaklasık maliyet hesaplamalarında kullanacam. yardımlarınızı bekliyorum.
Word dosyanızda,

Ekle/Nesne/"Microsoft Office Excel 97-2003 Çalışma Sayfası" komutunu kullanarak Excel'i Microsoft Word programı içinde kullanabilirsiniz.
Not: Word'ün içindeki Excel çalışma sayfasına çift tıkladığınızda Excel özelliklerini kullanabilir, Excel çalışma sayfasının dışına herhangi bir yere tıkladığınızda Word programına ve Word özelliklerine geri dönebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Word de iken Ekle>Nesne>Excel Çalışma Sayfası nı tıklayın. Word içinde Excel çalışıyor. Belki bu sizin işinizi görebilir.

Arkadaslar
ekte iki adet word dosyası gonderiyorum.

yaklasık maliyette excel dosyasının içersine kayt ettiğim bilgiler teklif degerlendirmede ki yerlerine gelsin istiyorum. boyle bişey yapılabiliyor mu?

Ekli dosyalar