Word Dosyasında ki sayfa düzenini başka dosyaya uygulamak

hadromer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
LTSC Professional Plus 2021 64 Bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-04-2028
Merhaba,
elimde var olan bir word dosyasında yazı tipi, astır aralığı, paragraf sonrası boşluk, soldan girinti gibi tüm sayfa düzeni ayarlanmış durumda. Ben bu ayarları başka bir dosyaya uygulatabilir miyim ? Gerek görüldüğü takdirde örnek dosya ekleyebilirim. Teşekkür ederim .

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Selamlar,
Yeni belgeler için varsayılan ayarları değiştirme
Link

Normal şablonu (Normal.dotm) değiştirme
Link

hadromer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
26-04-2028
Selamlar,
Yeni belgeler için varsayılan ayarları değiştirme
Link

Normal şablonu (Normal.dotm) değiştirme
Link
Merhaba,
cevabınız için teşekkür ederim. Fakat ben A dosyasında ki Tüm ayarları B dosyasına aktarmak istiyorum. Temel sorum buydu. Yardımcı olabilir misiniz,böyle bir şey mümkün mü ?

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Verdiğim linkteki açıklamaları sonuna kadar okuyunuz. Biraz karışık görünse de ayarları taşımanın yolu bu.
http://isbirligi.ssm.gov.tr/Lists/Duyurular/Attachments/70/test.pdf
Makroyla da alternatif üretilebilir. Belli başlı ayarları kopyalayıp, diğer dosyaya aktarabiliriz. Bu sıralar yoğunum, ama aklımın bir köşesinde bulunsun. İlk fırsatta böyle bir çalışma yapmaya çalışırım.

hadromer

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
26-04-2028
Verdiğim linkteki açıklamaları sonuna kadar okuyunuz. Biraz karışık görünse de ayarları taşımanın yolu bu.
http://isbirligi.ssm.gov.tr/Lists/Duyurular/Attachments/70/test.pdf
Makroyla da alternatif üretilebilir. Belli başlı ayarları kopyalayıp, diğer dosyaya aktarabiliriz. Bu sıralar yoğunum, ama aklımın bir köşesinde bulunsun. İlk fırsatta böyle bir çalışma yapmaya çalışırım.
ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Çok işime yaradı. Yoğunluğunuz için de kolaylıklar dilerim. İyi çalışmalar :)