word fatura sorunu

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
merhaba ,

ben fatura kesmek için (panasonoic kx1150) win 7de wordde metin kutularıyla (metin kutularını istedigim kordinata koyabildigim için) bu işi hallediyorum.

win 7 de wordde fatura boyutlarını 20 ye 28 olacak sekilde , sagda solda ustte allta kalan boşlukları faturamızın bosluklarına uyacak sekilde ayarladm ve yazıcıya kagıdı takıp kagıdın kaydıralacak yerinide duzelttikten sonra tam istedigim şekilde fatura kesebiliyorum.. win 7 li makina patronun oldugu için kullanamıyorum bana xp bi makina aldık. win7 de ki makinada hazırladıgım word fatura şablonlarını yeni makina xpye alıp yazdırınca...........................

satırı bayagı bi atladıgını gordum..ve atladıktan sonra kagıt bitiyor ve yazıcı daha yazmak istediginden satır yetmedigi için duruyor.. kagıdı bi daha takınca devam ediyor :S

sayfayı yuksekligi buyutmeyi deniyorum veya metin kutularında duzeltme yapıyorum ama gene kagıdın sonuna gelip duruyor... win 7 de ölçüsü ölçüsüne tuttugu halde neden copy paste yapıp xpye alınca satır atlaması oluyor kafayı yicem napacagımı bilmiyorum.. bu olayı yasayan varmı ne yapabilirim bilgi verirmisiniz teşk..

not: excelde fatura boyutu ayarlamam için sayfa boyutu yerini bulamadım :S

Excel Vers. ve Dili
xp
pek bir bilgim yok ama ofis 2003 ten 2007 ye geçince bazı aksaklıklar oluyor wordde satır aralklarını araç çubuklarında ayarlamanız gerekiyor.. ben excelde bazı formların boşlukları için 2 sayfa kullanıyorum. 1. sayfa orjinal form halinde 2. sayfa sadece boşluklar dolacak şekilde 1 sayfadan verilerii alıyor. 1. sayfaya koyduğum yazdır butonu ile 2. sayfayı yazdırmış oluyorum. fatura excelde daha kolay olur kanaatindeyim. win 7 den olacağını sanmıyorum.