Word hizalama sorunum

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
ARkadaşlar aşağıdaki gibi bir dosyada soldaki yazıları sola dayalı sağdaki rakamları da sola dayalı nasıl yapabilirim? Hizalama seçeneklerini hepsini denedim aynı hizada durmuyorlar. Sola dayayınca sağdakilerin hizası bozuluyor sağa dayayınca soldakilerin. İki yana yaslayıncada olmuyor. Tab ile de hiza bozuluyor.
Örnek:

yyy giderleri 500 TL
bbbb giderleri 300 TL
tttttt giderleri 200 TL

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
En basiti sekme ayarından sağa dayalı sekmeyi seçip sağa dayanacak yere getirilerek olabilir. Örnek dosya ektedir:

https://drive.google.com/file/d/0B43WMUs21VpfM2hBNkUtRUc0UVU/view?usp=sharing
Cevap için çok teşekkür ederim. Bir de örnek dosyama bakabilir misiniz. İstediğim şey soldaki metinler en sola dayalı olsun. Sağdaki rakamlar da TL ler aynı hizada olacak şekilde sağa dayalı olsun
https://drive.google.com/file/d/0B9jwHapLH4qoTTJZdGYxYy1XR0U/view?usp=sharing

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2016 TR
Home & Business
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30.12.2018
Kardeşim excelde metni sütunlara bölüp worde atsan tam istediğin sonuç

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
iyi de ben buna zaten cevap vermiştim. Siz dosyanıza uygulamamışsınız. İlgili satırları seçin ve sekme düğmesinden sağa dayalıyı ayarlayın. Daha sonra cetvel üzerinde sağa dayanmasını istediğiniz noktaya bir kere bastığınızda o noktada sekme durağı oluşur. Daha sonra metin bölümünde tab tuşuna bastığınızda imleç o sağa dayalı yere gelecektir.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 2010
iyi de ben buna zaten cevap vermiştim. Siz dosyanıza uygulamamışsınız. İlgili satırları seçin ve sekme düğmesinden sağa dayalıyı ayarlayın. Daha sonra cetvel üzerinde sağa dayanmasını istediğiniz noktaya bir kere bastığınızda o noktada sekme durağı oluşur. Daha sonra metin bölümünde tab tuşuna bastığınızda imleç o sola dayalı yere gelecektir.
YUSUF44 örnek dosya gönderebilir misin benim eklediğim üstünden bir türlü yapamadım da.
Excel de yaptım ancak bu şekilde düzenleme yapmam gereken çok veri olduğundan hepsini tek tek excelde yapamam. Excel de şu şekilde oluyor benim yapmak istediğimde bu zaten ama worrde yapmak istiyorum.
https://drive.google.com/file/d/0B9jwHapLH4qoZ0U1dDVTWmZZNDA/view?usp=sharing

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Hocam o kısmı pek kullanmadığım için anlayamanıştım biraz kurcalayınca çözdüm çok teşekkürler

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Bir diğer yöntem de şudur: iki sütunlu bir tablo ekleyin, bir sütuna sola dayalı metni bir sütuna da sağa dayalı olarak sayıları girin. isterseniz tablonun kenarlıklarını iptal edip düz metin gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Teşekkür ederim