Word İçerik Tablosu ve Başlık sorunu

fledermaus

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-07-2024
Arkadaşlar Merhaba,

Şu anda yüksek lisans tezimi yazıyorum ve çıldırmış durumdayım. Metinleri başlıklarıyla beraber yazdım ancak içerik tablosunu oluşturmakta güçlük çekiyorum. İçerik tablosu oluştur dediğimde madde isimleri numaralarından çok uzakta sağ sütuna yakın çıkıyor ayrıca tezim iki bölümden oluşuyor. Birinci bölüm ikinci bölüm şeklinde başlık atamıyorum. birinci bölüm 4 ana maddeye kadar olmalı ancak ikinci bölüme geçemediğim için ana madde başlıkları 5,6,7 şeklinde devam ediyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı ? :( şu an çok zor durumdayım. tezimi perşembeye kadar teslim etmek zorundayım :( Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar için aşağıda bölüm isimlerini veriyorum.

BİRİNCİ BÖLÜM

STRES VE STRES YÖNETİMİ

İKİNCİ BÖLÜM

ÖRGÜTSEL BAĞLILIK VE SONUÇLARI

ne olur biri bana yardım etsin :( şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Merhaba.
Eklediğiniz belgeye bakmadım.
Daha evvel çocuğum için hazırladığım bir şablon vardı.
Bir bakın isterseniz.
Belgeyi kullanırken; üzerine fareyle tıkladığınızda GRİ ZEMİNLİ hale dönüşen kısımlarda fareyle sağ tıklayın ve ihtiyaca göre, ALAN GÜNCELLEŞTİR / ALAN KODLARI ARASINDA GEÇİŞ YAP seçeneklerini kullanın.
Mevcut metninizi olduğu gibi belge içerisine yapıştırın, ardından eklediğim başlık ayarlarını değiştirmeden, mevcut başlık seviyelerine göre BİÇİM BOYACISINI kullanarak kendi belgenizin başlık metinlerine ve gövde kısımlarına uygulayın.
İçindekiler, şekiller listesi, tablo listesi, sayfa numaraları vs tümü tamamdır, sadece kapak sayfası üzerinde biraz çalışıp kendinize göre düzeltmeniz yeterli olacaktır.
Hazırladığım şablon bilimsel çalışma standartlarına (kenar boşlukları, yazı tipi boyutları vs.) uygundur.

Ekli dosyalar

fledermaus

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 365
04-07-2024
Ömer Bey,

Yardımlarınz için teşekkür ederim ancak söylediğinizi yapamıyorum yada ben beceremedim. Siizn tabloya göre revize ettiğimde alt başlık maddeleri tek sırada aynı hizada çıkıyorlar :(

fledermaus

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 365
04-07-2024
Ömer Bey Merhaba,

Dediğinizi yaptım ancak sizin içerik tablonuzda alt başlıklar var ancak ben açamıyorum. İçerik tablosu özelleştirme sekmesinde show line kısmı görünmüyor :(