word-içerisinde tire bulunan kelimeleri raporlamak

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Selam,
Bir word dökümanında içerisinde tire bulunan kelimelerin yine bu dökümanın en altına listelenmesi nasıl olur? Teşekkürler.

Örnek:

döküman başı
...... .. . .
.... .... ...
...... . . . . .
döküman sonu

RAPORUMUZ :
-------------
kar-deş
inter-net
yar-dım

gibi

Örnek ekte
Not
Eğer Dökümanda tablo varsa kodlarda değişiklik gerekiyor. Kaç tablo varsa bildirin kodu değiştireyim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Teşekür ederim. Tablo yoktu ama bilgi dağarcığımda bulunması açısından alabilirim. İnce düşüncenizden ötürü ayrıca teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Merhaba,

Bir kelime içinde birden fazla tire bulunduğu durumlar var. Bazıları parantez içinde bazıları değil. Kodu bunlara göre ayarlayabilir miyiz?Örneğin word dökümanı:
İstanbul Dâr-ül-fünûnunda müderris iken...........................................
Üçüncü kısm, (Hulâsat-ül-kelâm)dan terceme olup...................................
(Es-Savâık-ul-muhrika) kitâblarında bildirilmiştir................................
Şemseddîn Sâmî beğ 1316 [m. 1898] târîhli (Kâmûs-ül-a’lâm) kitâbında diyor ki:....
Sıfr-ül-mülûk-i sâlisde, Beyt-ül-mukaddesi inşâ edilince..........................

Raporlanacak kelimeler:
Sıfr-ül-mülûk-i
Dâr-ül-fünûnunda
(Hulâsat-ül-kelâm)dan
(Es-Savâık-ul-muhrika)
(Kâmûs-ül-a’lâm)

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Merhaba yine ben,

Son makro örneği ile ilgili dört hususu belirmek istiyorum;
Birinci husus çok tireli kelimeleri listeliyor. :)
İkinci husus ekte dökümanımdan birkaç sayfayı örnek olarak koydum. Burada listelemede karışıklıklar oluyor. İki ayrı kelimeyi tek kelime gibi birleştirerek listelemekte. :???:
Üçüncüsü makronun çalışmaya başlaması ile bitirmesi arasında çok fazla süre geçiyor. :eek: Bu süreyi kısaltmak mümkün değilmi?
Dördüncüsü birazda üçüncü maddeye kendimce bir alternatif olabilirse diye birşey düşündüm. Şöyleki:
Ctrl+F ile tireyi Bul diyoruz. F8 tuşuna iki sefer basınca bulunduğu yerdeki kelimeyi seçiyor. Bu işlemi makrolaştırarak tümünü bul ve tümünü seç diyebilir miyiz? Böylece inanılmaz derecede bir çabuklukla bu iş hallolur.
Burada şunu diyebilirsiniz: Tire kelime gibi algılandığından iki sefer F8 tuşuna basınca kelimeyi değil bir sonraki aşama olan cümleyi seçecektir. Bende bunun için tüm tireleri dökümanımda bulunmayan bir harf ile mesela X veya Q ile değiştirebilirim.
Teşekkürler.

Ekteki dosyada bahsettiğiniz hatalar giderildi. Evet biraz yavaş çalışıyor. Daha önce denemiştim Bul ile ama dosyanın taranması için gerekli döngüde bazı hatalar oluşuyor.

Excel Vers. ve Dili
2007 Excel, Word Tr
Teşekkürler.:bravo: