Word ile ilgili

Yazdırılan Word sayfasının köşelerinde şeklinde işaret çıkıyor, bunu kaldırmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı?

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Araçlar/Seçenekler/Görünüm/Metin sınırları
Buradaki onay işaretini kaldırırsanız sorun çözülür.
Saygılar.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın omerceri, dosyayı görmenin yararı var

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Bir ihtimal;

Eğer açıksa tüm MS Word dokümanlarını kapatın ve sonra aşağıda belirtilen programı çalıştırın,

Start >> Programs >> Microsoft Office Tools >> Microsoft Office Language Settings

Ekrana aşağıdaki resimde belirtildiği gibi bir pencere gelecektir.

Burada, sadece Türkçe ve İngilizce seçeneklerini işaretleyin. Onayladıktan sonra pencereyi kapatın ve bahsettiğiniz dokümanlardan birini açıp, duruma bir bakın.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Yukarıdaki mesajımda bahsettiğim gibi, bu iş değişik dillerin seçilmesinden kaynaklanıyor.

Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi, İngilizce ve Türkçe haricinde bazı değişik dilleri de seçince (Çince vb...) bahsettiğiniz L şekilleri sayfanın köşelerinde, yine aşağıda ekli resimdeki gibi beliriyor.

BU işi çözmenin yolu da, yukarıdaki mesajımda bahsettiğim gibi İngilizce ve Türkçe haricindeki dilleri ortadan kaldırmaktan ibaret.

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
omerceri, probleminiz çözüldü mü ?

Sn Haluk
Sorun bir komşu çocuğunun diz üstü bilgisayarında idi. Tez hazırlamış, bu sorun çıkınca, bana baş vurmuştu. Daha sonra metni txt dosyasına aktarıp, başka bir bilgi sayarda word'e biçimlendirmiş ve çıktı almış. Bilgisayarıda formatlamış.
Çabanız için teşekkür ederim.
Konu benim için hala bir sır.