word sayfa numarası

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Arkadaşlar diyelim 5 sayfalık bir Word dosyası var ilk 2 sayfa için 1.sayfaya sayfa numarası olarak 1/2 , 2.sayfaya 2/2 yazmasını 3.sayfaya 1/3, 4.sayfaya 2/3 , 5. sayfaya 3/3 olarak sayfa numarası vermesini nasıl yaparım?

Son düzenleme:

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Sayfa numarası değişimine geçmeden önce; (2. Sayfanın sonuna) sayfa yapısı menüsünde "bölüm sonu - sonraki sayfa" eklemelisiniz. Sonra sayfa numarası ekleme kısmındaki menüdeki seçeneklere göz atmalısınız.

Excel Vers. ve Dili
2007 2010
Sayfa numarası değişimine geçmeden önce; (2. Sayfanın sonuna) sayfa yapısı menüsünde "bölüm sonu - sonraki sayfa" eklemelisiniz. Sonra sayfa numarası ekleme kısmındaki menüdeki seçeneklere göz atmalısınız.
oraları çok kurcaladım ama olmadı siz yapabildi iseniz örnek dosya ekleyebilir misiniz

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Örnek Belge

oraları çok kurcaladım ama olmadı siz yapabildi iseniz örnek dosya ekleyebilir misiniz
Desteğe ihtiyacı olduğu için konuyu açan kişinin orijinal belgesinin küçük bir parçasını örnek belge olarak eklemesi olağan durum iken, fikir söyleyenden örnek belge talep edilmesi hakikaten enteresan.
Belge eklemek için ALTIN ÜYELİK zorunlu olduğundan, belge ekleyemiyorsanız, bir dosya paylaşım sitesine örnek dosyanızı yükleyip, burada o sitedeki belgenizin linkini paylaşarak da örnek dosyanıza ulaşımı mümkün kılabilirsiniz.
İyi günler dilerim.

Excel Vers. ve Dili
2007 2010

Desteğe ihtiyacı olduğu için konuyu açan kişinin orijinal belgesinin küçük bir parçasını örnek belge olarak eklemesi olağan durum iken, fikir söyleyenden örnek belge talep edilmesi hakikaten enteresan.
Belge eklemek için ALTIN ÜYELİK zorunlu olduğundan, belge ekleyemiyorsanız, bir dosya paylaşım sitesine örnek dosyanızı yükleyip, burada o sitedeki belgenizin linkini paylaşarak da örnek dosyanıza ulaşımı mümkün kılabilirsiniz.
İyi günler dilerim.
Neden sasirdiniz anlamadim acikcasi 5 sayfalik bos bir word sayfasinda sormus oldugum sorunun cevabini paylasmak zor geliyorsa hic yazma zahmetinde bulunmasaydiniz yapilacak sey sadece sayfa numarasi vermek bunu illaki benim ekleyecegim dosyadan yapmaniz sart degil kaldi ki yuzlerce dosya upload sitesi var altin uyelik sart degil. Yine de tesekkurler.