Word sayfasındaki değişikliklerin aktarılaması

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
Herkese Merhaba!!! değerli arkadaşlar alt alta sıralanmış yaklaşık 20 civarında word sayfam var. birinci sayfada yaptığım bir değişiklik alttaki sayfalarada nasıl yansıtılabilir? özel yapıştır yöntemi ile denedim, ama bir yerde eksik bir şey yapıyorum sanırım ;yardımcı olursanız sevinirim. SAYGILAR!!! ekteki dosya beş adet sayfadan oluşmakta izahat yapılmış olup beirttiğim yerler örnekleme amacı ile belirtilmiştir.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
sağ tuş ile açılan pencerede Bağlantıyı Güncelleştir komutunu otomatik yapma imkanı var mıdır? bilen varsa yardım rica ediyorum.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
sağ tuş ile açılan pencerede Bağlantıyı Güncelleştir komutunu otomatik yapma imkanı var mıdır? bilen varsa yardım rica ediyorum.
Merhaba,
Sağ tuş ile açılan pencerede BAĞLANTILAR sekmesine tıklayın karşınıza çıkan pencerede "Otomatik Güncelleştirme" kutucuğu işaretli değilse bu kutucuğu işaretleyin ve onaylayıp pencereden çıkın.
Güncellemenin gerçekleştiğini görebilmeniz için anaveriye giriş yaptıktan sonra imleci anaverinin bulunduğu satırdan başka bir satıra geçirin.