wordda belge koruma ve alan kullanma

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Telefon numarasına +90 01111111111 şeklinde yazamıyorum. düzelmez mi?
Böyle bi form hazırlamak için hangi konuya çalışmak lazım. nedir bu. nasıl yapılır. Tanrım. Kukuletayı takıp çıkçam şimdi dışarı...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Telefon numarasına +90 01111111111 şeklinde yazamıyorum. düzelmez mi?
Böyle bi form hazırlamak için hangi konuya çalışmak lazım. nedir bu. nasıl yapılır. Tanrım. Kukuletayı takıp çıkçam şimdi dışarı...
merhaba

syn adokskel,
başınıza ne takacağınızı siz bilirsiniz "Ekteki dosyayı nasıl yapmışlar. Deli olcammmmmmm." ama butür konu başlıklarını görünce bende deli oluyoooooorrrruuuuuuummmmmm!!!

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Sayın uzmanamelem.
Haftanın 6 günü sabah 8 akşam 18 çalışma temposunda vakit şu an 15:59 olmuşken... Ve ne düşünceğimi şaşırmışken... Ve karşıma çıkan şu formu doldurmam gerekirken... Ve dolduramazken... Hangi konu başlığını atsam diye düşünmeyip, düşüncesizlik edip sizi de delirttim. Zati bilsem o konuyu açar okurum değil mi? İlahi ben. Açıp okusam ya değil mi?
Affeyleyin sayın uzmanamelem. Yardımınız için minnettarım. Çok teşekkür ederim. alkışlıyorum sizi. amman bi de siz delirmeyin. aman diyim. aman aman....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Nasıl siliniyor açılan konu. silemedim. Var mı bilen.
Admin Arkadaşta mı yoksa yetki. silsin biri açtığım konuyu. beceremedim ben.

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın uzmanamelem.
Haftanın 6 günü sabah 8 akşam 18 çalışma temposunda vakit şu an 15:59 olmuşken... Ve ne düşünceğimi şaşırmışken... Ve karşıma çıkan şu formu doldurmam gerekirken... Ve dolduramazken... Hangi konu başlığını atsam diye düşünmeyip, düşüncesizlik edip sizi de delirttim. Zati bilsem o konuyu açar okurum değil mi? İlahi ben. Açıp okusam ya değil mi?
Affeyleyin sayın uzmanamelem. Yardımınız için minnettarım. Çok teşekkür ederim. alkışlıyorum sizi. amman bi de siz delirmeyin. aman diyim. aman aman....
Konu başlığınızı sorunuzun içeriğine göre açmalısınız.

Neyse anlaşılan bunalmışsınız...

1. Önce Tool > Unprotect deyin. Sonra istediğinizi yazın.

2. Bu belgede, View > Toolbars > Forms'a girerseniz oradan; Text form fields, Checkbox vs. göreceksiniz. Buradan istenilen fieldler konulnuş.

.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Haklısınız Yurttaş uzmanım. Biliyorum öyle yapmam gerektiğini ama birden aklıma gelmedi işte öyle oldu başlık. Nezaketiniz için teşekkür ederim.

Dediklerinizin hiç birini yapamadım. Bende 2007 türkçe var. "Belge Koru" simgesini tıklıyorum. "sınırsız erişim" işaretli ama "belge koru" düğmesinin üzerinde kilitli bir asma kilit var. Yanlış yolda mıyım ki acaba?

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
elimde belge korumalı olan ve benim koruma şifresini bilmediğim word dosyaları var amacım bazı kısımlarını kopyalayıp almak çok fazla olduğu için yazmak günler süren zamanımı alacak ama hiç bir çare bulamadım yardımcı olursanız çok sevinicem