Word'de etiket yazdirma problemi

Excel Vers. ve Dili
Excel Version 2007
Merhabalar,
Adres yazdirmak icin etiket aldim. Aldigim etiketlerin satis sitesinde Word sablonu vardi. Indirdim ve etiketleri yazdirmak istedim fakat kayma meydana geliyor. Sablonun ve etiketin kendisinde 1,4 cm bosluk olmasina ragmen kaymanin sebebini anlamis degilim. Wordde üst boslugu 2,4cm yapinca etiketler tam oturuyor. Simdi diyeceksiniz o zaman o sekilde kullan. Asil problem bundan sonra basliyor. Wordden midir yoksa yazicidan midir bilemiyorum bir sonraki etiket basma isleminde ( yani word ya da yaziciyi kapatip actiktan sonra ) 2,4cm boslukta bu kez kayma oluyor. Ayari tekrar 1,4cm yapinca bu kez sorun cikmiyor. Bu böyle devam edip gidiyor. Isin icinden cikamadim. Sayfalarca etiketin israf olmasida cabasi. Nedeni hakkinda fikri olan arkadas var mi acaba ?

Etiket:

A4 boyutunda

Üst ve alt boslugu 1,4cm

3*9=27 adet etiket/Sayfa

Bahsettigim Etiket Sablonu asagida:

Ekli dosyalar

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Araçlar/Mektuplar ve postalar/Zarflar ve etiketler’i inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
Excel Version 2007
Metin Bey, belirttiginiz yerleri inceledim ama sonuc olumsuz. Kagittan kaynaklanabilecegini düsünüyorum. Neden diyecek olursaniz baska bir a4 etiket sayfasinda (kenar bosluklari sifir olan) hicbir problem yok. Istedigim etikete baski yapabiliyorum. Kaymada söz konusu degil. Tabiki bu benim fikrim tam emin olmadigim icin burda sormak istedim.