word'de kaydedilen makro PC yeniden başladığında çalıÃ

Excel Vers. ve Dili
2003 / 2010
Merhaba arkadaşlar
kolay gelsin dileklerimle sorunumu arz edeyim.word belgesinde makro oluşturuyorum o anda sorunsuz çalışıyor.aynı belgeyi başka bilgisayarda disket ortamında çalıştırmaya kalktığımda çalışmıyor.birde bilgisayar yeniden başladığında çalışmıyor hata veriyor
bu konuda lütfen yardım

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Kodlarınız nedir ?

Excel Vers. ve Dili
2003 / 2010
Ã?nce yaptığım işi sırasıyla anlatayım belki izlediğim yol yanlış olabilir. word belgesinde çalışma alanında gerekli yazışmaları hazırlayıp bitiriyorum ve burda makronun devreye girip orayı doldurmasını istiyorum . makro çalıştığında sorun yok işlem yapılıyor. pc yeniden başladığında aşağıdaki hatayı veriyor.makro kayıt şekli (sabit olan kısmı kapyalayıp makronun kaydetme anında ilgili yere yapıştırıyorum kaydı durduruyorum )
başka bir yolu varsa yardımcı olursanız menun olurum ilgileriniz için teşekkürler

hata kodu

run-time error.'4605':
Bu yöntem veya özellik kullanılamaz ,çünki pano boş veya geçersiz

kod=Sub dene1()
Selection.Paste
End Sub

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Yazdığınız koda göre ClipBoard nesnesi boş gibi görünüyor çünkü kopyalanmış bir şey yok. Dolayısiyle de yapıştıracak bir şey de yok... Ama boş bir ClipBoard ile o hatayı nasıl alıyorsunuz, onu da anlamadım.

Tek satırlık bir kod hakkında daha fazla bir yorumda bulunamayacağım.

Excel Vers. ve Dili
2003 / 2010
Teşekkür ederim sayın Raider
word makroları konusunda pek bir bilgim yok .makro oluşturma konusunda yeni bir makro oluşturmada yardımcı olursanız memnun olurum.
saygılar
kolay gelsin