Yardım Sandığı Dosyası

Arkadaşlar benim excelde yapamadığım bazı fonksiyonlar var dosyada bana yardımcı olurmusunuz simdi size ilk önce anlatayım sonra çalıştığım kurumda arkadaşlar arasında bi sandık oluşturduk bankada hesap açtık ve iki kişiyi yetkili kıldık. Her ay 71 arkadaşın maaşından düzenli olarak 10,00 ytl kesilecek ve para faizsiz bi şekilde orda toplanacak. Bu paraya acil ihtiyacı olan arkadaş yetkili kişiler imzası dahilinde para alabilecek bankadan ve aldığı parayı yine düzenli olarak belirtilen bir miktar dahilinde maaşından kesilerek geri ödenecek sandıktan ayrılmak istediği zamanda ne kadar parası toplanmış ise parası verilecek. Böyle bir şey excelde yapmak istiyorum ve raporlar almak istiyorum. Bunun için birinci personel sayfasında kimden ne kadar kesilmiş belirttim.ana sayfa dediğim yerde ise toplam yatan çıkanı bilmek istedim. Çekilen kısmında ihtiyaç için ne kadar para çekmiş ve nasıl yatıracak burada çekilen ve yatırılan tarihler yazmak istedim geri ödenen kısmın dada çekip geri ödemesini yazayım dedim ve son çıkış ta kişinin genel yatırdığı çekip kullandığı ve ne kadar bankada parası olduğu öğrenmek istedim.bunlara ait raporlar falan alabilirciyim ve bu yaptığım işlemlerin daha kısa bir yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim. Bazı foksiyonlar çalışmadı çıkış yapan kısmında nedendir anlamadım. Yardımcı olan arkadaşlardan da olmayanlardan da Allah razı olsun. İlginize teşekkürler.

G

Guest

Misafir
Merhaba Sayın haluk 24

Ã?ncelikle sorunuki başlığı düzeltmenizi isteyeceğim.Forumun kullanışlı olarak kullanılması için gereklidir.
Sorunuzu biraz uğraşarak bir şekilde geliştirdim ve bazı bolumlerin de sizin dışınızda kimsenin kullanmaması için şifre ekledim şifre 1234 umarım istediğimiz gibi olmuştur.

Kolay gelsin :hey:

teşekkürle türker bey sağolun inceleyeceğim dosyayı