Yazdırma alanı

Mrb.arkadaşlar kolay gelsin sorunum için formda arama yaptım birkaç başlık buldum ve bu kodları uyguladım ancak yinede bir yazdırma sorunu var çözemedim.Sorunum excelde belirlediğim alanın yazdırılması konusu ancak kodları aşağıdaki gibi yazdığım halde bu alanı yazmıyor teşekkurler..

Sheets("Maas").Range("A1:AJ31").PrintPreview

If MsgBox("Bu Sayfayı Bu Haliyle Yazdırmak İstiyormusunuz", vbYesNo, "D İ K K A T") = vbYes Then

Sheets("Maas").PageSetup.PrintArea = "A1:AJ31"
Sheets("Maas").PrintOut copies:=1, collate:=True
Else: Exit Sub
End If

Excel Vers. ve Dili
Office 2003-Türkçe
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ã?zür

rakipsiz tayfun aşağıdaki kodları dene
Sub Maas_yazalanı_seç()
bilgi = "Yazdırmak istediğiniz hücre aralığını girin. "
bilgi = bilgi + "Aşağıda bir örnek verilmiştir." + Chr$(13) + Chr$(10)
bilgi = bilgi + "Size uygun olanını yazmak için silin ve yazın." + Chr$(13) + Chr$(10)
bilgi = bilgi + "TAMAM Düğmesine tıklayın." + Chr$(13) + Chr$(10)
bilgi = bilgi + "İPTAL düğmesine tıklarsanız bütün tabloyu seçersiniz." + Chr$(13) + Chr$(10)
bilgi = bilgi + "Bu da istemiş olduğunuz bir durum olamaz." + Chr$(13) + Chr$(10)
düğme = "A1:Aj31"
a$ = InputBox(bilgi, "YAZDIRMA ALANINI SEÇMEK", düğme)
ActiveSheet.PageSetup.Printarea = a$
ActiveWindow.SelectedSheets.PrintPreview
Range("A1").Select
End Sub

arkadaşlar yardımcı olduğunuz için teşekkürler ben önizleme kodlarını , alan belirleme kodlarından önce yazdığım için bu hatayı vermiş Sayın damra'nın kodlarını incelerken gördüm....Çoook Teşekkürler.