yedek parça takip ve araç periyodik bakım

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
S.a. Arkadaslar ve hocalarımız sizden istediğim data sayfasında yazdıgım ve diğer sayfalara dağıttıgım dosyam var giriş ve çıkışı data sayfasına işleyip diğer sayfalara sayfalara aktar butonum ile aktarıyorum. Sizden istediğim benim giriş veya çıkış yaptıkça ilğili sayfaldaki stok miktarım artmalı veya azalmalı bunu saglayacak formulü arıyorum. Birde data sayfasında açılışta bi form oluşturmak istiyorum yapacaklarınız ve yaptıklarınız için şimdiden çok teşekkürler. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
ben form oluşturmasını bılmıyorum sizden yardım beklıyorum şimdiden teşekkür ederım

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Uygulamalı Excel eğitimi bölümünü inceleyin.

Excel Vers. ve Dili
2007
Otoyedek-parça

Merhabalar

Oto yedek parça ithal etme konusunda bilgim yok ama online olarak işlem yaptıgım bir site var www.otoyedek-parca.com birşeye ihtiyacı oldugunda direkt siperişini geciyor site admini sonra maillle ya da telefonla geri dönüş yapıyor , bir çok markaya ait yedek parça da var sitelerinde . bu konuda paylasımda bulunmak istedim.

Excel Vers. ve Dili
2007
Oto Yedek Parça istanbul

babamın online olarak işlem yaptıgı bir site var www.otoyedek-parca.com birşeye ihtiyacı oldugunda direkt siperişini geciyor site admini sonra maillle ya da telefonla geri dönüş yapıyor , bir çok markaya ait ydek parça da var sitelerinde . bu konuda paylasımda bulunmak istedim

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-07-2023
admin bey reklam kokusu var havada.